reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

katar i kaszel u 8 tygmalucha

drogie mamy, od katarku się nie umiera :) wiadomo, że to trochę uciążliwe, ale nie ma c dziecka faszerwować takimi rzeczami od maleńkości. czyścić nosek, samo przejdzie
 
reklama
Moja córcia była przeziebiona tak samo jak twój babelek nie trzeba sie przejmować ja pojechałam do lekarza żeby sprawdzić płuca i oskrzela i wszystko było ok. Katar trwał ze 3 tygodnie a i lekarz przepisał mi syrop prawoslazowy podobno dobry dla takich maluszków ale dawałam tylko trzy dni bo nie widziałam potrzeby dłużej dawać
 
Trzeba byc czujnym i zawsze sie przejmowac, u mojej corki zaczelo sie niewinnie od katarku, skonczylo po 4 dniach na zapaleniu gardla, mala dostala antybiotyk i katarek jest do dzis, do tego doszly luzne kupy od antybiotyku, teraz wylaczylismy antybiotyk i podwoilismy probiotyk. Temat stary, ale luz wiekszosci tu mam mnie przeraza, dziecku w ciagu kilku godzin z katarku moze przejsc w zapalenie pluc, zawsze trzeba szybko kontrolowac u pediatry bo niemowlak nie powie co go boli. U nas sygnalem ze jest gorzej byla zmiana glosu malej, chrypka.
 
masz 100% rację, ja zawsze z dzieckiem idę od razu do lekarza, właśnie dlatego staram się uniknąć takiej sytuacji jak Twoja, bardzo Ci współczuję :(
 
ooojej taki maluszek i chory.. moje dziecko na kaszel dostaje syrop drosetux, lekarz nam przepisal.. ale moje dziecko ma 3 i pol roczku...
 
reklama
Do góry