reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Katar u 6miesiecznego niemowlęcia - problem z udrożnieniem noska

Dołączył(a)
15 Listopad 2014
Postów
11
Mam duży problem z dokladnym oproznieniem noska, zwłaszcza w nocy. Czasami sie to udaje i wtedy mała może oddychać swobodnie ale czesto coś zostaje. Używałam gruszki, totalną porażka. Potem fridy -czasem działa czasem nie. Teraz mam Katarek, ten do odkurzacza. Zdecydowanie jest najlepszy, ale niestety niewystarczający. Czasem niema szans żebym coś wyciągnęła. Trochę mnie to martwi bo nie chce zebyjej splynnal katarek na oskrzela. Zakraplam jej sól fizjologiczna i taka w sprayu , czekam trochę i używam aspiratora. Może robię coś źle. Odkurzacz przecież powinien sobie poradzić ....
 
reklama
Słyszałyście o chusteczkach na katar z solą fizjologiczną? Nazywają się MAMO i widziałam je w internetowej Aptece Melissa. Z tego co o nich piszą brzmi kusząco Link do: Szukaj: mamo - Apteka internetowa Łódź nie trzeba ingerować w nos maleństwa bo sól morska znajduje sie w chusteczce, dodatkowo dzięki substancją nawilżającym nosek nie będzie czerwony. Chyba kupie, napisze jak się sprawdzą.:)
 
Do góry