reklama

Katar u maluszka

Temat na forum 'Przyszłe mamy' rozpoczęty przez Anitta28, 15 Wrzesień 2016.

1. Anitta28

Anitta28 Początkująca w BB

Cześć moja trzy miesięczna córeczka ma katar próbowałam go wyciągnąć zwykłą gruszką ale nie zdaje to egzaminu. Czy macie jakieś skuteczne sposoby aby oczyścić nosek?

2. kinga30

kinga30 Fanka BB :)

Aspirator pod odkurzacz u mnie najlepiej się sprawdza chociaż zwykłym też wyciagalam

3. reklama
  4. rozmaryn

rozmaryn Fanka BB :)

Ja polecam zakropić nosek wodą morską np. Nosefrida(jest bez gazu więc nie wchodzi zbyt głęboko do noska) i odwrócić dziecko na brzuch, większość sama wyleci a jak nie to można wyciągnąć asporatorem resztę.

5. kinga30

kinga30 Fanka BB :)

O właśnie u mnie woda morska też się sprawdza☺ tylko ja stosuje ringosol

6. Dusia1506

Dusia1506 Fanka BB :)

Disnemar baby , ja mam

7. Koalka91

Koalka91 Fanka BB :)

Problem miałam z Bratanica i mamusia ode mnie z forum poradziła kupić aspirator do odkurzacza. Kosztuje w granicach 50Zl jest rewelacyjny.
    Plus woda morska i na gardełka tantum verde

8. betina88

betina88 Początkująca w BB

Ja akurat również stosuję gumową gruszkę. Uważam, że jest najlepsza i niezawodna. Ale pamiętaj, że katar musi potrwać. Nie da się go tak od razu zlikwidować

9. mamuska087

mamuska087 Początkująca w BB

Ja pryskam nosek wodą morską (w aptece pomogą Ci i doradzą jaką wybrać) a po chwili wydzielinę wyciągam aspiratorkiem do nosa, typu Frida czy Kin. Nie jestem przekonana do tego pod odkurzacz i raczej się nie przełamie.

10. reklama
  11. SurferWika

SurferWika Początkująca w BB

U nas egzamin zdaje psiknięcie wodą morską i aspirator Frida :) choć ostatnio poszłam kupić nową fridę i dostałam aspirator kin, niby identyczny w użyciu a ma lepszą bo silikonową końcówkę no i cena jest niższa :)

12. mammama

mammama Początkująca w BB

Ja najpierw miałam aspiratory zwykłe,teraz zaopatrzyłam sie w ten do odkurzacza.Zobaczymy co się lepiej sprawdzi.No i woda to podstawa.

Poleć forum