reklama

Katarek do odkurzacza

Temat na forum 'Noworodek' rozpoczęty przez maselko82, 21 Grudzień 2015.

1. maselko82

maselko82 Fanka BB :)

2. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

To oczywiste!!! Od kwietnia 2011 roku non stop, najpierw przy Córce, teraz przy Synku, najlepsza inwestycja w życiu! :)

3. reklama
  4. Loleczka

Loleczka Fanka BB :)

Ja również polecam:tak: Super wynalazek:-) :)

5. bada m.

bada m. Fanka BB :)

ja dopiero przy 3 dziecku kupiłam katarek ale polecam jak najbardziej :tak:

6. maselko82

maselko82 Fanka BB :)

I takiemu noworodkowi nie szkodzi? Jak czesto mozna odciagac?

7. sonia_3

sonia_3 Fanka BB :)

U noworodka tego nie stosowałam, nie było też takiej potrzeby. Zwykłe kozy odciągałam samodzielnie prostym plastikowym ustrojstwem z rurką ( jak to się kurcze nazywało? chyba marimer ?). Katary z prawdziwego zdarzenia pojawiły się u mojego dziecka dość późno.

8. Nulini

Ja stosowałam u niemowlaka 3-miesięcznego i spokojnie można tego używać :)

9. gosiaistas

gosiaistas Zaciekawiona BB

My też stosujemy, od małego. Położna nam poleciła za co jestem jej bardzo wdzięczna. Może to być dziwne na początku, bo jak odkurzacz i niemowlę ?! Ale my go nie zamienimy, ja pluc nie wypluwam i sie nie zarażam, mały spokojniejszy. Dodatkowo gdzieś widziałam, że te ustne to usuwają tylko 1/4 wydzieliny. Dlatego nie wahaj sie i użyj katarek!

10. reklama
  11. weronikam

weronikam Zaciekawiona BB

Ja jak na razie używam takiego plastikowego zwą to chyba (frida) lecz właśnie zastanawiam się nad kupnem tego do odkurzacza. Widzę tutaj same dobre opinie, więc może się skuszę.

12. Nulini

Jak już się wreszcie zdecydujesz, to uwierz mi - będziesz sobie pluć w brodę, że tak długo zwlekałaś ;-) ;)

Poleć forum