reklama

katarek u niemowlaka

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2012' rozpoczęty przez ewa2112, 15 Sierpień 2012.

1. ewa2112

ewa2112 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam moja córcia ma katarek w nosku jej rzężoli a gdy czyszcze nosek to za wiele z niego nie wyciągam byłam u lekarza przepisała robione w aptece krople mam nadzieje że pomogą mojej niuni.czy ktoś miał podobnie ze swoją dzidzią?

2. ewa2112

ewa2112 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Maji katarek powoli przechodzi kropelki okazały się skuteczne.

3. reklama
  4. ewa2112

ewa2112 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A jak to jest z ząbkowaniem u waszych pociech, moja niunia w środę skończy 7 miesięcy i ma 2 ząbki.Ząbkowanie przechodzi nadzwyczaj dobrze oby tak dalej:-)

5. ewa2112

ewa2112 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam moja pociecha ma znowu katar pierwszy dzień aż jej z noska kapało ale jest już troche lepiej.Nosek zakrapiamy wodą morską i czyścimy.Maja nie znosi jak jej czyszcze nosek.A jak to jest zwaszymi dziećmi często łapią katar jak znoszą czyszczenie noska?

6. Marciaa

Marciaa Mamma 04.2010 i 02.2012

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u nas na katarek idzie w w ruch nasivin soft, masc majerankowa pod nosek, inhalacje z soli i na noc zakraplam mu podusie olbasem albo smaruje pulmexem stopki i klatke piersiową..
    u nas katar 3 tyg. Generalnie pediatra nic nie widzi zlego idą nam górne dwójki...kurczę jak tak to ma wygladac to dziekuje:-(

7. Anisia84

Anisia84 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dajcie spokój dziewczyny, my walczymy od 26 października z katarem, co chwila nowe specyfiki i guzik...nic nie pomaga. Najgorzej w nocy, bo rzęzi w nosie i ciężko oddychać. Stosowaliśmy już Olbas na podusię, Nasivin, inhalacje itd i jak na razie jest tylko ciut lepiej do tego kaszelek, bo wiadomo katar się przyczynił i tak w kółko, Dziś mamy kolejną wizytę u pediatry.

8. ewa2112

ewa2112 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zgadzam się w nocy jest najgorzej biedne te nasze dzieciaczki.katar to przekleństwo!

Poleć forum