reklama

katarek u niemowlaka

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2012' rozpoczęty przez ewa2112, 15 Sierpień 2012.

1. ewa2112

ewa2112 Zaciekawiona BB

witam moja córcia ma katarek w nosku jej rzężoli a gdy czyszcze nosek to za wiele z niego nie wyciągam byłam u lekarza przepisała robione w aptece krople mam nadzieje że pomogą mojej niuni.czy ktoś miał podobnie ze swoją dzidzią?

2. ewa2112

ewa2112 Zaciekawiona BB

Maji katarek powoli przechodzi kropelki okazały się skuteczne.

3. reklama
  4. ewa2112

ewa2112 Zaciekawiona BB

A jak to jest z ząbkowaniem u waszych pociech, moja niunia w środę skończy 7 miesięcy i ma 2 ząbki.Ząbkowanie przechodzi nadzwyczaj dobrze oby tak dalej:-)

5. ewa2112

ewa2112 Zaciekawiona BB

Witam moja pociecha ma znowu katar pierwszy dzień aż jej z noska kapało ale jest już troche lepiej.Nosek zakrapiamy wodą morską i czyścimy.Maja nie znosi jak jej czyszcze nosek.A jak to jest zwaszymi dziećmi często łapią katar jak znoszą czyszczenie noska?

6. Marciaa

Marciaa Mamma 04.2010 i 02.2012

u nas na katarek idzie w w ruch nasivin soft, masc majerankowa pod nosek, inhalacje z soli i na noc zakraplam mu podusie olbasem albo smaruje pulmexem stopki i klatke piersiową..
    u nas katar 3 tyg. Generalnie pediatra nic nie widzi zlego idą nam górne dwójki...kurczę jak tak to ma wygladac to dziekuje:-(

7. Anisia84

Anisia84 Fanka BB :)

Dajcie spokój dziewczyny, my walczymy od 26 października z katarem, co chwila nowe specyfiki i guzik...nic nie pomaga. Najgorzej w nocy, bo rzęzi w nosie i ciężko oddychać. Stosowaliśmy już Olbas na podusię, Nasivin, inhalacje itd i jak na razie jest tylko ciut lepiej do tego kaszelek, bo wiadomo katar się przyczynił i tak w kółko, Dziś mamy kolejną wizytę u pediatry.

8. ewa2112

ewa2112 Zaciekawiona BB

zgadzam się w nocy jest najgorzej biedne te nasze dzieciaczki.katar to przekleństwo!

Poleć forum