reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kątek ćwiczeń...

Ania1973G

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Czerwiec 2012
Postów
834
Miasto
daleko... :-D
Ostatnia edycja:
reklama
Bella chciała to podaję linka do ćwiczeń w ciąży:
[art] Ćwiczenia w ciąży i w okresie połogu - Forum SFD.pl

proszę się nie sugerować, tym, że tam są ćwiczenia takie typowo z siłowni, tylko pamiętać, że wchodzimy obecnie w 3 trymestr, więc poczytać proszę wstęp, ale ćwiczymy już wszystko co obejmuje 3 trymestr - prosze się nie bać - muły wam nie urosną, bo nie macie tyle testosteronu, żeby was nagle rozpierdzieliło w barkach :p są tam ważne uwagi, które są dość istotne w ciąży a osoba która to opracowała sama jest mamą i dla mnie jest to ogromny autorytet jeżeli chodzi o dietę oraz poprawę sylwetki. (tam się w pewnym momencie przez pomyłkę zdublowały zdjęcia w poście, więc proszę się tym nie sugerować) W drugim poście są też ćwiczenia w połogu i po - gorąco zachęcam :)

ps. jak ktoś chce ćwiczyć a nie ma hantli - można użyć plastikowych butelek wypełnionych czymkolwiek :)
 
Ostatnia edycja:
Mamuśki które już urodziły i są w stanie sprawdzić u siebie (te po CC pewnie jeszcze mogą mieć problem jeśli boli, dlatego spokojnie czekajcie na wygojenie rany i dopytajcie lekarza kiedy możecie zacząć troche ćwiczyć) gorąco zachęcam do przeczytania, bo wiele mam nie zdaje sobie sprawy z tego że coś takiego występuje. Żeby zobaczyć zdjęcia (bardzo istotne!!) trzeba sie zalogować.

[ART] Rozstęp mięśni brzucha (diastasis recti) w ciąży i po porodzie. - Forum SFD.pl

aby pozbyć się diastasis w poście wyżej są ćwiczenia w połogu i po połogu - one wam pomogą zamknąć tą szczelinę. Nie katujcie się tradycyjnymi brzuszkami bo powiększycie ją i będą wam się wylewały wnętrzności jak przy przepuklinie.
 
Laseczki ponieważ ja nie lubię ćwiczyć w kolo tego samego to wyszukuję sobie różne filmy na YT. Dzisiaj znalazłam Zumbę. Powiem wam, że potańczyłam pół godziny i spociłam się jak szczur. Jak któraś ma ochotę pofikać to tu macie linki:

ZUMBA W HTS odc. 2 - YouTube

ZUMBA W HTS odc 3 "zumbatomic" - YouTube

ZUMBA W HTS odc. 4 - YouTube

Para un Cuerpo Sexy Baila Zumba - YouTube

Na YT jest tego masa, ale te mi jakoś tak najbardziej podpasowały :-)


fajne i super muzyka:tak: do tego mogę i dziewczynki włączyć - będzie zabawa:-)
 
Patik ja od razu pomyślałam o tobie i twoich dziewczynach :-)

:-D a tańczyłyśmy wczoraj - Hania wprawdzie strzeliła focha, że tak nie potrafi i poszła do małego pokoju, ale Zośka dotrzymywała mi towarzystwa przez 15 minut i skakała razem ze mną. A jak usłyszała podkład muzyczny z Gumi Miś to był szał:-D Te kroki do tej piosenki to super pomysł na zabawę urodzinową dla dzieci:tak:

Wystarczyło mi 15 minut i już się lało ze mnie hehe
 
reklama
brawo laseczki!!! ja to tak sporadycznie cwiczę. mała jak daje mi popalic to tylko myslę, żeby się przespac...kiedy ja schudnę??:zawstydzona/y:

Kochana! popatrz ile schudłaś już na samej diecie:tak: jak dorzucisz ćwiczenia, na razie choćby troszkę to będzie jeszcze lepiej, zobaczysz:) Ja jak jest emek w domu, to mówię - potrzebuję 30-40 minut na ćwiczenia, nakarmię Jaśka i zamykam się w pokoju żeby dziewczynki nie przeszkadzały. I mnie nie ma - to czas tylko dla mnie:tak: Nie dałabyś rady podrzucić Lenki emkowi albo mamie choćby 3 razy w tygodniu na te 30 minut?
 
Do góry