reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

KATOWICE - Ferie w fartuchu naukowca

Bestyja :P

Administrator
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2004
Postów
1 979
Rozwiązania
1
Ferie w fartuchu naukowca

Czy jajko wejdzie do butelki przez wąską szyjkę? Czy woda może płynąć do góry? Jak samemu przygotować unikatową maskę karnawałową czy autoportret? Tego i wielu innych rzeczy dowiedzą się mali uczestnicy zimowych ferii w katowickim sklepie IKEA.

Choć ferie to czas odpoczynku od nauki, to dziecko nie musi spędzać ich przed ekranem telewizora lub komputera. Wolne od szkoły i karnawał to znakomita okazja do zamiany w naukowca lub artystę.
- Na naszych warsztatach dzieci wykonają mnóstwo doświadczeń i eksperymentów, dzięki którym odkryją prawa rządzące przyrodą oraz proste zjawiska fizyczne oraz chemiczne. Wchodząc do strefy Młodego Odkrywcy każde dziecko zostanie ubrane w specjalny fartuch naukowca! – mówi Sonia Myczkowska z chorzowskiego Uniwersytetu Rozwoju, która poprowadzi warsztaty pt. „Mali Odkrywcy”.

Dla artystycznej duszy

Oprócz niezwykłych warsztatów i doświadczeń na najmłodszych czekają również zajęcia plastyczne w Strefie Młodego Artysty.
- Każde dziecko będzie mogło zamienić się w prawdziwego artystę i uwolnić swój twórczy potencjał – mówi Aneta Mrówka z IKEA Katowice - Maluchy będą wykonywały prace plastyczne z wykorzystaniem rozmaitych technik i narzędzi. Do dyspozycji ich wyobraźni i małych rączek oddajemy m.in. ramki fotograficzne, kolorowy piasek i kamyczki, pióra, sztuczne kwiaty - dodaje.

Zajęcia artystyczne będą odbywały się w restauracji w każdy wtorek w godzinach od 13.00 do 18.00. Pierwsze z nich zaplanowano na 21 stycznia, a ich uczestnicy własnoręcznie przygotują „foto” prezenty dla babć i dziadków z okazji ich święta. Cykl eksperymentalny „Mali Odkrywcy” będzie realizowany w restauracji w czwartki od 14.00 do 18.00. Dodatkowo od 18 stycznia do 2 lutego w Czarodziejskim Lesie Smaland w IKEA Katowice będą odbywały się gry, zabawy i inne warsztaty.
Szczegółowy harmonogram ferii zimowych 2014 w Smaland w IKEA Katowice w tabelce poniżej.

Zrzut ekranu 2014-01-16 o 11.18.43.jpg
 

Załączniki

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry