reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Katowice zapraszają przyszłe mamusie

reklama
hejka

Obiecałam sobie dzisiaj coś naskrobać, bo wczoraj oczywiście nie dałam rady. W pracy jak to zwykle przed urlopem młyn, w domu też nie lepiej, bo wszystko na mojej głowie, bo B zalatany, bo urlop:baffled: Jeszcze na jutro się do fryzjera umówiłam, bo już mam taaaką grzywę. I nie wiem jak to będzie, bo z dzieciakami przezcież nie pójdę.
Do_ti może się rozkręci, mam nadzieje..
 
jak nie ma ruchu to może Ciebie spytam jak wstawiłaś 2 suwaczki, bo ja jakoś się męczę, mam jeszcze 2 do dodania, a zostaje mi tylko jeden i ten sam ;)

miłej pracy
 
hejka, zaliczyłam dzisiaj sklepy, fryzjera i kawę z przyjaciółką i padam. U fryzjera spontanicznie pasemka zrobiłam, ale są bardzo delikatne, takie refleksy tylko.
Doti w ustawieniach w sygnaturze, jeden link pod drugim mam. Nie miałam problemów, po prostu tak wkleiłam, może spróbuj ponownie.
padam, więc znikam
 
:))) Dzięki za odpowiedź. Spróbuję dziś z suwaczkiem po raz.... nie wiem który :)
Ale miałaś intensywny dzień - nie dziwię się, że padłaś.
Do fryzjera też się wybieram, ale jutro - a byłam przekonana, że zapisałam się na dziś. Ale tylko podciąć końcówki i wystopniować. Pasemka jeszcze z tamtego roku prześwitują :))))
Wczoraj miałam luz poza pójściem na mecz na awf wieczorkiem, ale to była przyjemność.

Za to przedwczoraj szłam do obi - jak mnie męczy latanie po tych sklepach, ale parę rzeczy kupionych.

Za to dziś musiałabym jakies większe zakupy zrobić ;) więc wybieram się do leclerka :)))) i jak patrzę za okno to już mi się nie chce :D

pozdrowionka
 
wpadłam na chwilkę, coś mnie ból głowy męczy.
Ja dzisiaj na obiad do mamy idę. Popołudniu pakowanie.
U nas mało świątecznie, tzn dzisiaj idziemy poświęcić jajeczka, co by były na śniadanie jutro. Na obiad coś na szybko wymyślimy. Wieczorkiem mamy wylot.
Planuje jeszcze zajrzeć, ale gdyby mi się nie udało, to życzę zdrowych i rodzinnych świąt.
 
Annaoj kce remont, pokoikiem zajmiemy się pewnie w czerwcu, albo i lipcu :)
Wakacje :D ale fajnie, napisz potem jak minęły.U mnie bardzo świątecznie, prawie cała moja rodzinka się zjeżdża, więc będzie roboty :D



„Jak ktoś jajko z miłości dzieli, tak jak trzeba,
Tego nawet jajko prowadzi do nieba”
Ks. Jan Twardowski
Niech nadchodzące Święta Wielkanocne
wypełnią się rodzinnym ciepłem,
wiosennym optymizmem i prawdziwą radością,
a we Wszystkich sercach zagości
wiara, miłość i pokój.
Wesołych Świąt oraz wszystkiego co najlepsze...
 
reklama
Do góry