reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Katowice zapraszają przyszłe mamusie

reklama
Tylko prywatnie dr Michalska i Muchacka -

Ja do dr.Michalskiej chodziłam jak byłam dzieckiem :D jeżeli mówimy o tej samej to ona na nfz przyjmuje w Katowicach na brynowie w przychodni remedium:

Przychodnia Remedium - Katowice - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarzy Rodzinnych "Remedium" Sp. z o.o.

przynajmniej przyjmowała tam jeszcze pół roku temu nie wiem jak teraz Eva 87 musiałabyś zadzwonić i się zapytać. Ale lekarkę polecam tak jak Malodja
 
Hej wiesz co ja wpisałam sobie hasło Mamo to ja w internet i zapisałam się ale nie na to co organizuje Kreatywka tylko na coś takiego:

Warsztaty Mamo to Ja - Rejestracja | Baby online

to będzie 12.05 a qubusie w katowicach

A bo to dwie różne rzeczy :) mamo to ja to coroczne warsztaty.

Kreatywka chciala uruchomić cotygodniowe spotkania dla maluchów ale nie uzbierala się grupa. Pewnie za drogo.
 
reklama
Szanowne Panie,
mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

Link do: Ankieta

serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
Pozdrawiam
 
Do góry