reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kawa czarna , kawa zbozowa

kiciA2016

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Wrzesień 2016
Postów
36
czy w ciazy mozna pic kawe sypaną ? są podzielone zdania .A co z kawą inką czy takie z cykorią to mozna bezpiecznie pic ?
 
reklama
sama się nad tym zastanwiałam czy kofeina w ciąży mi nie zaszkodzi. ale rozwiązanie problemu przyszło samo bo już w pierwszym miesiacu draznił mnie zapach i smak kawy i problem z głowy :D
 
reklama
Monia_ ma racje, kawa mielona jest zdrowsza od rozpuszczalnej. Ja natomiast nigdy nie przepadałam za taką dlatego właśnie piję albo rozpuszczalną albo inkę
 
Wystarczy, że będziemy unikać kaw rozpuszczalnych, zwłaszcza w większych stężeniach. Niepotrzebna dawka konserwantów i cukru dla naszego dziecka. Naturalne kawy, czy kawy zbożowe nie powinny w żaden sposób negatywnie wpłynąć zarówno na nasze zdrowie jak i zdrowie dziecka, jednak warto skonsultować to z lekarzem.
 
reklama
Osobiście za kawą rozpuszczalną nie przepadam. Wiem, ze nie jest ona niezdrowa ale dla mnie taka kawa to nie kawa. Nie ma takiego aromatu jak prawdziwa świeżo zmielona kawa. Proponowałabym zamówić sobie porządna prawdziwą kawę arabice. Nie zawiera tyle kofeiny ale ma wspaniały aromat Nieporównywalny z innymi kawami :)

Nie musicie mieć tutaj wcale drogiego ekspresu.Wystarczy młynek do kawy i ewentualnie odpowiednia kawiarka. czaskawy.pl/akcesoria/kawiarki
 
Ostatnia edycja:
Do góry