reklama

Kawa czy herbata?

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez agniesik, 29 Lipiec 2016.

1. agniesik

agniesik Zaciekawiona BB

Kobitki kochane, co lubicie pijać rano przed pracą? Wolicie kawusię czy herbatkę? I jakie konkretnie napoje preferujecie? Ja uwielbiam zieloną herbatę o każdej porze dnia, w nieograniczonych wręcz ilościach :).

2. Leylah

Leylah Moderator Członek załogi

Kawa, kawa, kawa!;) Oprócz tego woda litrami:)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

3. reklama
  4. Królewna Śnieżka

Królewna Śnieżka Początkująca w BB

Woda, woda , woda , susze owocowe bez cukru, yerba <3 i pomyśleć , że przed ciążą tylko gazowane piłam , ha ! A co sądzicie o takim specjalnym naczyniu de yerba mate ? chciałam koleżance sprawić na parapetówke. Link do: NACZYNIA DO YERBA MATE - ARGENTYNA LIMITED , nie jest to wyrzucony w błoto pieniądz ?

5. justdanek

justdanek Początkująca w BB

Uwielbiam herbatę, zwłaszcza tą prawdziwą z herbaciarni. Bardzo lubię senchę truskawkową.

6. pipi123

pipi123 Fanka BB :)

kawa z mlekiem i jakieś dobre ciacho! Chociaż w herbatach też się lubuje jednak kawa to kawa ;)

7. galatka

galatka Zaciekawiona BB

Ja uwielbiam kawę. Nic mnie tak nie dobudza o poranku jak mocna kawa.

8. bebiko

bebiko Początkująca w BB

Zdecydowanie herbata aczkolwiek dzień bez kawy to dzień stracony.Jedna dziennie oczywiście.Jestem natomiast smakoszem różnego rodzaju herbat

9. Bernadetta87

Bernadetta87 Zaciekawiona BB

Herbata z cytryną ;)

10. reklama
  11. Kornelia6

Kornelia6 Zaciekawiona BB

Ja zdecydowanie wolę kawę. 2 miesiące temu na electro.pl kupiłam sobie ekspres do już całkiem zwariowałam na jej punkcie.

12. kika1985

kika1985 Zaciekawiona BB

Wolę kawę ale niestety powoduje u mnie zgagę i refluks. Dlatego częściej pijam herbaty ziołowe jak koper włoski, zielona pokrzywa czy popularne yerba mate. Nie mniej smak kawy wygrywa!

Poleć forum