reklama

Kawa czy herbata?

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez agniesik, 29 Lipiec 2016.

1. agniesik

agniesik Początkująca w BB

Kobitki kochane, co lubicie pijać rano przed pracą? Wolicie kawusię czy herbatkę? I jakie konkretnie napoje preferujecie? Ja uwielbiam zieloną herbatę o każdej porze dnia, w nieograniczonych wręcz ilościach :).

2. BeeBee

BeeBee Zaciekawiona BB

Mi akurat przypadła ostatnio do gustu czekoladowa kawa brazylijska stąd: Link do: hotpurecoffe.com - subskrypcja świeżo palonej kawy - hotpurecoffee.com
    Można ją zamówić na tej stronie w postaci subskrypcji (co 2- lub co 4-tygodniowa dostawa). To wygodna opcja, nie musimy martwić się o zapas kawy w domu. Zamówienia dostarczane są we czwartki i w piątki. Na początek można też zamówić sobie zestaw startowy, żeby wybrać najbardziej odpowiadający nam smak kawy (są 4 rodzaje).

3. reklama
  4. Leylah

Leylah Moderator Członek załogi

Kawa, kawa, kawa!;) Oprócz tego woda litrami:)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

5. Królewna Śnieżka

Królewna Śnieżka Początkująca w BB

Woda, woda , woda , susze owocowe bez cukru, yerba <3 i pomyśleć , że przed ciążą tylko gazowane piłam , ha ! A co sądzicie o takim specjalnym naczyniu de yerba mate ? chciałam koleżance sprawić na parapetówke. Link do: NACZYNIA DO YERBA MATE - ARGENTYNA LIMITED , nie jest to wyrzucony w błoto pieniądz ?

6. justdanek

justdanek Początkująca w BB

Uwielbiam herbatę, zwłaszcza tą prawdziwą z herbaciarni. Bardzo lubię senchę truskawkową.

7. Marta_85

Marta_85 Zaciekawiona BB

Ja uwielbiam kawę z mlekiem

8. Dulce

Dulce Fanka BB :)

Poleć forum