reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kawałki a samodzielny siad

Czesc mu i chwala.
A swoją drogą wiem, że żaden fizjoterapeuta nie wypuści od siebie człowieka z diagnozą "zdrowy". Zawsze się dopatrzy jakoś krzywizn, przeprostów, zarostów i innych. 🤣. Trzeba się to starać po prostu wyważyć.
Btw braku kontaktu z rzeczywistością: jak moja starsza córka zaczęła stawać na nogi a jeszcze nie czworakowała, to neurolog kazał nam podcinać jej nogi 🤦🤦 i my tak faktycznie robiliśmy.
 
reklama
A swoją drogą wiem, że żaden fizjoterapeuta nie wypuści od siebie człowieka z diagnozą "zdrowy". Zawsze się dopatrzy jakoś krzywizn, przeprostów, zarostów i innych. 🤣. Trzeba się to starać po prostu wyważyć.
Btw braku kontaktu z rzeczywistością: jak moja starsza córka zaczęła stawać na nogi a jeszcze nie czworakowała, to neurolog kazał nam podcinać jej nogi 🤦🤦 i my tak faktycznie robiliśmy.

Nie skomentuje porady neurologa...
Dzieki Bogu mnie nigdy nie korciło żeby odwiedzić neurologa, fizjoterapeutę czy innych takich...
 
Nie skomentuje porady neurologa...
Dzieki Bogu mnie nigdy nie korciło żeby odwiedzić neurologa, fizjoterapeutę czy innych takich...
Os paru lat fizjoterapia malych dzieci to w Pl biznes. Wiem z pierwszej reki, kilka lat temu mialam na ten temat rozmowe ze znajoma fizjoterapeutka i coz - jest to modne, wiec mozna na tym zarobic [emoji2358][emoji2358]
Przecież zawsze mozna znalezc cos co da sie skorygoeac albo co nie wpisuje sie w schemat [emoji6]
Moja pierwsza corka usiadla majac 9 miesięcy - "no troche pozno" wg niektorych. Druga wlasnie skonczyla 7 miesiecy i mysle, ze w ciagu tygodnia usiadzie. I co? "Oj jak wczesnie, moze to problem z napieciem?" [emoji38]
 
reklama
a co zrobic jak dziecko ma 9 miesiecy i nie siedzi stabilnie posadzone? Jest pod opieką fizjo.

Można karmić na kolanach rodzica w odpowiedniej pozycji


karmienie-dziecka-na-kolanach-rodzica.jpg
 
Do góry