reklama

Kawiarnia tylko dla mam

Temat na forum 'Miejsca przyjazne dzieciom' rozpoczęty przez hadrianna85, 29 Wrzesień 2008.

1. hadrianna85

hadrianna85 Początkująca w BB

A co myślicie o kawiarni stworzonej tylko dla mam i kobiet w ciąży? Ostatnio taką otworzyli we Wrocławiu, moim zdaniem to świetny pomysł i duże udogodnienie dla naszej płci :) Tu podaję link do artykułu o tym właśnie: BlaBlaCafe tylko dla pań - Wieści - MM Moje Miasto

2. ulisia

ulisia chustomama :)

ja myślę że takie inicjatywy są super. a we Wrocławiu oprócz Bla bla jest jeszcze czekoladziarnia i MamCzasCafe MamCzasCafe
    oby jak najwięcej takich fajnych miejsc...

3. reklama
  4. olcze

olcze Początkująca w BB

jest jeszcze Morelovo na Muchoborze Wielkim - bombowe miejsce na spędzenie czasu z rodzinką i w pojedynkę też. Dla dorosłych oferta kawiarniana (+ zajęcia dla dorosłych) a dla dzieci smakołyki i 30m2 pokoju zabaw (a w tygodniu świetne zajęcia dla maluchów z opiekunem i samych) oraz wymyślne przyjęcia urodzinowe (np. księżniczkowo-pirackie :) )

tu link: www.morelovo.pl

Pozdrawiam,
    olcze

5. ala_83

ala_83 Zaciekawiona BB

-------------
    Jak chyba widziałam na ten temat materiał video na bankier.tv. To ta kawiarnia?

6. nieszka82

nieszka82 Początkująca w BB

tez mysle ze to super pomysl. Gdy moja corka byla mala uwielbialam z nia chodzic do multikina na seanse z dzieckiem. Ja i pozostale mamy mogly ogladac normalny film fabularny a dzieci buszowaly po sali i nikomu to nie przeszkadzalo. Z kolei na bielanach powstal specjalny kurs angielskiego dla matek z dziecmi. Dzieci sa w jednym pokoju z opiekunka podczas gdy mamy ucza sie angielskiego w drugim. Prawie jak kawiarnia dla mam :)

7. ulisia

ulisia chustomama :)

Morelovo we Wrocławiu splajtowało podobno... MamCzasCafe nadal działa.

Poleć forum