reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Keratynowe prostowanie czy nanoplastia?

MamaMałgo

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Luty 2015
Postów
64
Hej, dziewczyny, takie paskudne mam już włosy po zimie i w ogóle, chciałabym coś z nimi zrobić. Coś nowego, innego. Jakie macie doswiadczenia z keratyną albo nanoplastią?
 
reklama
Miałam robioną keratynę. Efekt zjawiskowy. Wklejam poglądowo, bo do dziś nie mogę się nadziwić, że mam takie ładne włosy :)
pasted image 0.png
 
Efekt jest zacny, wręcz oszałamiający. Ja wreszcie po 2 latach zbieram się do fryzjera i kusi mnie kratyna, juz teraz online zamówiłam sobie szampon i odzywkę Amazon Keratin - takie bosko złote i to jest jakosć, jakiej nie znajdzie się w Rossmamnach itp.
 
Ja robię sama w domu encanto sobie, dwa razy mialam robiony ten zabieg keratynowego prostowania właśnie encanto u fryzjera ale cena 300 zł... kupiłam kiedyś prostownice za 120 i zestaw do zrobienia kreatyny z allegro za 70 zl niecałe i wyszło mi mniej niż za jeden zabieg u fryzjera. A teraz już drugi raz zrobiłam sobie sama za cenę tylko zestawu encanto, także polecam ale trzeba dużo dużo cierpliwości bo samemu schodzi koło 4 - 5 h. Suma sumarum mega polecam 😎
 
WOW! Efekt powalający! A jak już ten efekt mija w jakim stanie są włosy? Faktycznie je to odżywia? Czy nie jest tak, że wymagają co i rusz ponownego zabiegu?
 
Ja robię sama w domu encanto sobie, dwa razy mialam robiony ten zabieg keratynowego prostowania właśnie encanto u fryzjera ale cena 300 zł... kupiłam kiedyś prostownice za 120 i zestaw do zrobienia kreatyny z allegro za 70 zl niecałe i wyszło mi mniej niż za jeden zabieg u fryzjera. A teraz już drugi raz zrobiłam sobie sama za cenę tylko zestawu encanto, także polecam ale trzeba dużo dużo cierpliwości bo samemu schodzi koło 4 - 5 h. Suma sumarum mega polecam 😎
Super patent! Chyba też podziałam w tym temacie w ten sposób:D
 
WOW! Efekt powalający! A jak już ten efekt mija w jakim stanie są włosy? Faktycznie je to odżywia? Czy nie jest tak, że wymagają co i rusz ponownego zabiegu?
odżywione. Ja miałam kręcone w dodatku. Po jednym zabiegu efekt trzymał się 8 miesięcy z odpowiednimi kosmetykami. Teraz mam ładne lśniące włosy proste choć jak dostaną trochę wilgoci to się końcówki pokręcą ale ogarniam sprawę
 
reklama
Miałam robioną keratynę. Efekt zjawiskowy. Wklejam poglądowo, bo do dziś nie mogę się nadziwić, że mam takie ładne włosy :)Zobacz załącznik 1267055

Jezu jaka cudna metmorfoza! Człowiek by chciał rzucic wszystko i biec się też tak zrobic. Wspaniale to wyszło, jak długo sie juz trzyma i w jakim są teraz stanie? )

Efekt jest zacny, wręcz oszałamiający. Ja wreszcie po 2 latach zbieram się do fryzjera i kusi mnie kratyna, juz teraz online zamówiłam sobie szampon i odzywkę Amazon Keratin - takie bosko złote i to jest jakosć, jakiej nie znajdzie się w Rossmamnach itp.
A z tej serii nie jest przypadkiem zestaw do keratyny własnie? Kojarzę, że któraś ze znajomych robiła.
 
Do góry