reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Keratynowe prostowanie czy nanoplastia?

nie wiem, bo keratyny sprzedaja tylko profesjonalistom, ja kojarzę winogronową i czekoladową :) a ten szampon i odzywka co mam nazywają się ouro glow :)
 
reklama
Jeśli masz zrobioną keratynę przez profesjonalistę i na dobrych kosmetykach, to efekt utrzymuje sie do 6 miesięcy. U mnie to było około 5 miesięcy, miałam robione kosmetykami Amazon Keratin i te same mam teraz do pielęgnacji w domu.
 
Efekt jest zacny, wręcz oszałamiający. Ja wreszcie po 2 latach zbieram się do fryzjera i kusi mnie kratyna, juz teraz online zamówiłam sobie szampon i odzywkę Amazon Keratin - takie bosko złote i to jest jakosć, jakiej nie znajdzie się w Rossmamnach itp.
Zgadzam się. No ja robiłam właśnie na amazon keratin, bo oni się specjalizują w keratynowym prostowaniu i w ogóle ich produkty można sobie kupić do domowej pielęgnacji. Po zabiegu jak znalazł :))) Ale można też ich używać na każdych włosach. Wtedy będą po prostu zdrowsze i lepiej odżywione
 
WOW! Efekt powalający! A jak już ten efekt mija w jakim stanie są włosy? Faktycznie je to odżywia? Czy nie jest tak, że wymagają co i rusz ponownego zabiegu?
Zabieg wystarcza na minimum 4 miesiące, ale z tego co wiem może się utrzymywać pieknie i pół roku. Wszystko zależy od rodzaju włosów, ich kondycji... Ja robiłam pod koniec kwietnia i to moja pierwsza keratyna :) Jak na razie efekt cały czas jest taki czyli super :) Z tego co mówiła mi pani fryzjerka, jak zacznie powoli schodzić to po prostu włosy zaczną wracać do swojego dawnego wyglądu i nic poza tym. Np. ja miałam problem, bo mi się puszyły, a teraz są takie jedwabiste i lejące.
 
WOW! Efekt powalający! A jak już ten efekt mija w jakim stanie są włosy? Faktycznie je to odżywia? Czy nie jest tak, że wymagają co i rusz ponownego zabiegu?
powiem Ci, że ja po 3 miesiącach od keratyny jestem zdania, że moje włosy wymagają mniej pielęgnacji. Są sprężystei błyszczące, jakbym wyszła od fryzjera wczoraj. Ale używam Amazon Keratin ma swoją renomę marka i nie powiem, na pewno słuszną. Polecam i keratyne, i keratynę Amazon :)
 
Zabieg wystarcza na minimum 4 miesiące, ale z tego co wiem może się utrzymywać pieknie i pół roku. Wszystko zależy od rodzaju włosów, ich kondycji... Ja robiłam pod koniec kwietnia i to moja pierwsza keratyna :) Jak na razie efekt cały czas jest taki czyli super :) Z tego co mówiła mi pani fryzjerka, jak zacznie powoli schodzić to po prostu włosy zaczną wracać do swojego dawnego wyglądu i nic poza tym. Np. ja miałam problem, bo mi się puszyły, a teraz są takie jedwabiste i lejące.
jestem z zawodu instruktorką fitness i mimo ultra aktywnego trybu życia zabieg utrzymał mi się 7 miesięcy - może nie idealnie twak, jak w dniu wyjścia od fryzjera, ale na pewno włosy mają zdecydowanie mocniejszą strukturę.
 
reklama
Czy któraś z was robiła nanoplastie? Miałam już robione keratynowe prostowanie i na moich włosach efekt nie był zachwycający. Chciałam spróbować z nanoplastią, ale nie wiem sama czy warto. Poradzi któraś?
 
Do góry