reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ketony w moczu

Anna2828

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Październik 2019
Postów
39
Witam, jakoś czas temu robiłam ogólne badanie moczu i wyszły mi leukocyty 6-8 gdzie norma powyżej 10, pozostałe wyniki ok, lekarz powiedział że mogę brać Urosept po dwóch tygodniach powtórzyłam sobie badanie moczu lekocyty się unormowały 1-2, ale pojawily się dzisiaj ketony 5, poprzednio nie było. Nie wiem od czego to mogło się pojawić , czy to powód do niepokoju? Dodam że robiłam sobie też badanie glukozy na czczo, wyszło 78 , wczoraj nie opychalam się, kolację też zjadłam dosyć wcześnie. I jak czytałam w internecie to , każdy pisze coś innego i człowiek glupieje I nie wiem czy te ketony pojawiły się bo za długo byłam bez jedzenia przed badaniem (tak też było napisane gdzieś) czy to może wrozyc cukrzycę ciążowa ? dodam że na samym początku miałam takie podejrzenie, ale po powtórzeniu badań na krzywa cukrowa , wyniki były ok, co jakiś czas też robię glukozę na czczo i wychodzi ok.. Ale wiecie jak to jest ... Człowiek się naczyta to potem ... Czy któraś z Wam miała podobnie ?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja miałam ketony 100. Nawet w szpitalu nikt nie zwracał na to uwagi. Mój lekarz też mówił, że to nic nie znaczy. Ważne są leukocyty i bakterie.
Dokładnie czesto ketony swiadcza o tym ze np mniej zjedliśmy np przed badaniem i dzidzia jest głodna wynik 5 to niczym sie nie przejmować
Ja miałam ketony w moczu. Raz mi tylko wyszły. Cukrzucy ciążowej nie miałam. Wtedy akurat miałam to przez odwodnienie. Lekarz pytał czy czasem nie piłam za mało i była to prawda. Był to akurat taki dzień gdzie za dużo nie piłam.
 
Ja miałam ketony w moczu. Raz mi tylko wyszły. Cukrzucy ciążowej nie miałam. Wtedy akurat miałam to przez odwodnienie. Lekarz pytał czy czasem nie piłam za mało i była to prawda. Był to akurat taki dzień gdzie za dużo nie piłam.
hmmm... Może tak być, trochę mnie uspokoilas ;), a dużo miałaś tych ketonów, pamiętasz? Mi też wyszły pierwszy raz .
 
Ja też miałam 5- lekarz powiedział : no tak.. glodzisz się... A ja wcale się nie glodzilam poprostu nie jadłam co dwie , trzy godziny tylko 3 posiłki dziennie ... Teraz jem małe porcje ale często i jest ok
 
reklama
Ja miałam ketony 100. Nawet w szpitalu nikt nie zwracał na to uwagi. Mój lekarz też mówił, że to nic nie znaczy. Ważne są leukocyty i bakterie.
 
Ja miałam ketony 100. Nawet w szpitalu nikt nie zwracał na to uwagi. Mój lekarz też mówił, że to nic nie znaczy. Ważne są leukocyty i bakterie.
Dokładnie czesto ketony swiadcza o tym ze np mniej zjedliśmy np przed badaniem i dzidzia jest głodna wynik 5 to niczym sie nie przejmować
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry