reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy bedzie Listopad 2006?

witam :laugh: jak samopoczucie w tych pierwszych pogodnych dniach maja 3 skonczylam 25 lat alez ten wiek mnie goni niedawno mialam 20 lat ;) ja ogolnie nawet niezle sie czuje ale nie moge czasem w nocy spac nie wim dlaczego moze znacie jakis dobry sposob na mniej zarwanych nocy? przez to w dzien jestem nie do zycia pozdrawiam serdecznie :D
 
reklama
Witajcie przyszle mamy wreszcie sie przemoglam zeby cos napisac wczesniej przerazaly mnie te portale teraz obawy zwiazane z poczatkiem ciazy troche mijaja ....mam nadzieje ze juz tak zostanie  ::)
kiedy ten listopad nadejdzie tyle to trwa szkoda ze ciaza nie trwa troche krocej moze mniej by nas wymeczyla ja niestety dostaje w kosc...od mojego przyszlego dziecka
papa do nastepnej weny tworczej
 
najgorsze sa chyba te pierwsze miesiace pozniej juz z gorki ;) ja czuje sie teraz naprawde dobrze poza moze zgaga ktora czasem mnie dopada :D w pierwszej ciazy bylo o wiele gorzej ;) lucyann najfajniej jest wtedy kiedy czuje sie ruchy dzidziusia to rekompensuje wszystkie niewygody ciazy :) pozdrawiam
 
Witaj Lucyann,
co to długości ciąży to tak się tylko Ci wydaje, a przecież już zbliżamy sie do półmetka. Dopiero co się dowiedziałam o ciaży, a tu tak szybko tygodnie lecą.
Z tego co pamiętam to ostatnie dni przed porodem trochę mi się ciągły.

To prawda że czasem ciężko, ale nasze małe dzidzie wszystko zrekompensuję i uwierz mi że warto, wiem z doświadczenia :)
 
Oj dziekuje za wsparcie czasem ciezko uwiezyc ze sie wszytko pouklada ze dam rade i wszytko pojdzie do przodu dzis mam wybitnie nedzy humorek chyba pogoda mi nie sprzyja obiecuje sie odezwac jak tylko dojde do wiekszej ilisci usmiech papa do milego ::) ;)
 
Dla mnie pierwsze 3 miesiące były rewelacyjne. Teraz jest znacznie gorzej..Najchętniej spałabym pół dnia, a drugie pół "robiła nic" ;) Dopadają mnie idiotyczne nastroje. Kilka dni temu popłakałam się jak mąż malował scianę, na co zareagował: "Kochanie, jak Ci sie ten kolor nie podoba to zmienię:)". Rozsmieszył mnie i smiałam się przez łzy.. czasem czuję się ja
 
Przepraszam, ale wcisnęłam coś, co wysłało moją wiadomość zanim skończyłam myśl. Kończąc: czasem czuję się "jak wypluta", fatalne uczucie. Przed ciążą byłam wulkanem energii, ateraz...szkoda gadać. Za 2 tygodnie lecimy na wczasy i już się cieszę, że będę tylko leżeć lub pluskać się w falkach.. :)
POzdrawiam marzycielsko
POla
 
Pola 30 wakacje mila rzecz i na pewno ci sie przydadza takie nic nie robienie potrafi zdzialac cuda ;D ja ostatnio nie narzekam 3 pierwsze miesiace byly fatalne ale teraz moglabym gory przenosic ;) oczywiscie zdarza mi sie taki dzien ze lepiejby bylo gdybym z lozka nie wychodzila no i te dziwne nastroje ale da sie przezyc ;D niestety rzadko moge sobie na to pozwolic a wlasciwie to nigdy bo zawsze jest cos do zrobienia i moja cora raczej nie daje polezec :laugh: dzisiaj wstala juz po 6 a ja nie moglam sie zwlec z lozka :) ale jakos sie udalo pozdrawiam serdecznie :D
 
Czesc dziewczyny  :D

Też już zaczynam się zastanawiac czy to będzie dziewczyna czy chłopak. Ale teraz USG mam wyznaczone dopiero na 22 tydzień no i przecież dzidzia może różnie się ułożyc i nic nie będzie widac...
A propos pierwszych  3 miesięcy, dla mnie nie były rewalacyjne wiecznie bym spała a kiedy nie spałam to bym też najchętniej nic nie robiła, nigdzie nie wychodziła, jeżdziła, z nikim nie miałam ochoty się spotykac  (tylko jak sobie pozwolic na taki luksus kiedy ma się już starsze dziecko i inne obowiązki  ::)), dosłownie przeciwieństwo tego co leży w mojej naturze.
Ale na szczęscie to minęło (albo mija  :laugh:) i uważam że teraz jesteśmy w najlepszym okresie ciąży brzuszek jeszcze nie taki duży  :) a niedogodności pierwszych 3 miesięcy już się skończyły.... :D przynjamniej dla mnie.
 
reklama
No tak, jak juz jedno dziecko jest a drugie w drodze to nie da sie polezec ;) A Twoja cora Ewa juz duza :) pewnie do przedszkola poslesz na jesien. Cieszy sie ze bedzie miala rodzenstwo? Bo z dziecmi to jest tak ze ciesza sie jak mama w ciazy a jak sie dzidzi urodzi to sa zazdrosne ze wszyscy na nie uwage zwracaja ;) Ja jak bylam mala to mowilam mamie jak byla w ciazy z bratem tak (podobno ;-) "Ja bede spala pod sciana, mama w srodku a dzidzi z kraja  ;D
 
Do góry