reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy bedzie Listopad 2006?

reklama
eeeee tam...dziewczyny...najpierw zrobić co swoje, potem odpocząć i znowu zrobić...to jest jak jazda na rowerze...tego się nie zapomina... hłahłahła....
 
Czasem w międzyczasie trzeba jeszcze poszukać sobie nowego męża. Ja właśnie ostatecznie skończyłam ze swoim i powiem Wam jedno chuchajcie i dmuchajcie na Wasze związki, bo dziecku potrzebny jest ojciec ( choć czasem nie da już rady)
Odmeldowuję się
 
Cynamonko - przykro mi bardzo, że wam się nie ułożyło :no: Każde dziecko potrzebuje ojca, owszem, ale nie za każdą cenę. Na pewno zrobiłaś to, co najlepsze dla ciebie i twojego bąbelka :tak:

Jaka z Sary już duża dziewczynka :tak: Ale misia jeszcze długo nie przegoni, super Kubuś gigant :szok: :-)

No to i my sie przypomnimy ;-)
Po kolei - w dniu narodzin, 4ty, 6ty i 12ty miesiąc Haneczki
 

Załączniki

  • dziś się urodziłam.JPG
    dziś się urodziłam.JPG
    13,3 KB · Wyświetleń: 128
  • ja stoje.JPG
    ja stoje.JPG
    42 KB · Wyświetleń: 125
Cynamonka, owszem, trudno się nie zgodzić, że dziecko potrzebuje ojca, ale...myślę, że lepiej wcale niż "byle jaki", któy nie byłby dobrym wzorcem.
Szukaj babko, bo na Swego trzeba trafić i już:tak:
Moje dziecko stanęło właśnie pod drzwiami i śpiewa "łałała" machając rękami, co oznacza, że chce iść na spacer i pokarmić kaczki :) Więc idziemy:-)
 
reklama
ależ Maja zdolniach Pola- wczoraj oglądałam na innym watku filmiki Mai i powiem Ci ze fiu fiu- zdolniach jakich mało.....normalnie mały geniusz Ci rośnie:tak:
 
Do góry