reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy bedzie Listopad 2006?

reklama
Ojej..czyzby oprocz mnie i Moniki3 nikogo jeszcze z listopadoweczek nie bylo? ;D Czuje sie wyjatkowa :D
 
hm :) gartuluję zafasolkowania :D moja dzidzia też listopadowa(2005) ale urodziła się po terminie 1 grudnia ;) ale sentyment mam :D i życzę bezproblemowego przechodzenia ciąży :) pozdrawiamy z Lenką :)
 
Karolinna sliczny Bobas:) Lenka ma sliczna twarzyczke:)I jakie fajne wloski:)

Dzis sie skapnelam ze moje dziecko..liczac sposobem od "ostatniej miesiaczki"..ma juz jakies..Ponad 6,5 tygodnia:p
Generalnie ginekolog potwierdzila dzis..ze bede mama,ale stwierdzila ze to jest maksymalnie cos kolo 5 tyg i 3 dnia:p Wszystko przez ten cykl 33dniowy:p
Genralnie to zanim sie nastepna zima skonczy,kiedy juz urodze,to dziecko bedzie odchowane w sam raz na spacerki letnie:)

dziekuje Elzbietko za petycje ;)
 
witajcie listopadówki,miło mi powitać.Obecnie jeteśmy w 5 tygodniu i termim mamy na 20 listopada.czujemy sie bardzo dobrze i wale nie jak w ciąży:)a na zdjęciu jest moja córcia która w pażdzierniku kończy 6 latek.pozdrawiam
:laugh:
 
Witam przyszłe Mamuśki
Ja też listopadóweczka...zastanówmy się, skorpion czy strzelczyk..
Czekam na doniesienia o samopoczuciu. U mnie jak na razie prawie brak sensacji. Aż się dziwię, choć się cieszę. Czeka mnie wizyta u położnej. Mam nadzieję, że termin wyznaczy mi niebawem. Nie mogę doczekać się pierwszego, poważnego potwierdzenia mojej ciąży. Jak na razie to tylko brak miesiączki i pozytywny wynik testu + lekkie mdłości na niektóre zapachy i głód. A co u Was? Byłyście już u lekarza? Miałyście już USG? Jeśli nie, to kiedy wybieracie sie na pierwsze..
 
reklama
Ja mam termin na 16 listopada... Dzidza ma więc koło 9 tygodni. Słyszałam na usg jak bije jej serduszko... To chyba jeden z najpiękniejszych dźwięków na świecie. Pierwszy komunikat dla mamy- "hej może jeszcze nic nie czujesz, ale ja tam jestem!!!". Mam już córeczkę, ma rok i siedem miesięcy. Wpoprzedniej ciąży mdliło mnie jeszcze zanim zrobiłam test - w tej prawie nic. Za to apetyt znowu mam nieziemski... A bioderka się zaokrąglają... Trudno-raz schudłam 15 kilo to i drugi raz schudnę! Szkoda mi tylko trochę że znowu całe lato będę się turlać jak piłeczka 8) - córeczka urodziła się we wrześniu i lato 2004 miałam z głowy jeśli chodzi o kostiumy kąpielowe itp. ubraniowe przyjemności. Nie ważne - ważne żeby dzidzia była zdrowa :)
 
Do góry