reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy była owulacja i czy w ogóle była- proszę o pomoc :)

Martyna76

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Listopad 2008
Postów
160
Miasto
Gdańsk
Witajcie:)
Moje cykle trwają od 26 do 28 dni.
Oto moje temperatury od 5 dnia cyklu:
5 dc 36,7
6 dc 36,6- śluz plodny
7 dc 36,7- śluz plodny
8 dc 36,8 - śluz plodny
9 dc 37,1- śluz plodny i ból jajników
10 dc 37,00 śluz biały nieplodny
11 dc 37, 1 śluz biały niepłodny
12 dc 37,1 śluz biały nieplodny i ból jajnikow
13 dc 37,1 to temp. z dzisiejszego dnia, pobolewanie podbrzusza jak na okres
Chciałam jeszcze nadmienić, że temperaturę mierze o tej samej porze w pochwie termometrem rteciowym.
Test owulacyjny pozytywny w 7 dniu cyklu
Moje pytanie: kiedy była owulacja wg Was i czy w ogóle była?
Z góry dziękuję za pomoc :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Ogólnie jakiś dziwny ten cykl.
Śluz plodny praktycznie zaraz po okresie, wysoka temperatura i szybko pozytywny test..
Zdarza się :) raz jeden jedyny cykl miałam 21 dniowy :) więc owu też praktycznie zaraz po okresie :)
Ogólnie mam regularne :) 28/29 dni. Wtedy owu 14/15 DC. Raz w kwietniu zdarzył się cykl 21 dniowy ;)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak jest szansa :) komórka jajowa żyje około 24-36h. Fakt faktem zajście w ciążę to nie tak hop siup. O syna staralam się rok. Teraz 2cs. Niby trafia się w owu ale lipa :/ ja właśnie odliczam do testowania.
Samo zapłodnienie komórki jajowej jeszcze nie jest jednoznaczne ciąża. Teraz pozostaje nam tylko czekać aż przyjdzie czas na robienie testów ciążowych :) trzymam kciuki żeby się udało

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję :) trzymam w takim razie kciuki aby się udało i aby test ciążowy pokazał dwie kreseczki :))
 
Ja nigdy temp nie mierzylam bo to takie niemiarodajne sie wydaje;p
a powiem Ci ze przed ciaza mialam nieregularne cykle i owulacje mialam w dniu kiedy mialam miec okres:D
A sluzu plodnego nie mialam juz myslalam ze cos nie tak a juz w ciazy bylam ;pwtedy to nie zawsze wyznacznik to duzo dziewczyn na staraczkach pamietam tak mialo ze nie mialo:)
 
Ja nigdy temp nie mierzylam bo to takie niemiarodajne sie wydaje;p
a powiem Ci ze przed ciaza mialam nieregularne cykle i owulacje mialam w dniu kiedy mialam miec okres:D
A sluzu plodnego nie mialam juz myslalam ze cos nie tak a juz w ciazy bylam ;pwtedy to nie zawsze wyznacznik to duzo dziewczyn na staraczkach pamietam tak mialo ze nie mialo:)
No tak, tylko, że ja nigdy nie miałam tak szybko owulacji, z reguły mam od 14 do 16 dc.
Fajnie jakby się udało:)
 
Witajcie:)
Moje cykle trwają od 26 do 28 dni.
Oto moje temperatury od 5 dnia cyklu:
5 dc 36,7
6 dc 36,6- śluz plodny
7 dc 36,7- śluz plodny
8 dc 36,8 - śluz plodny
9 dc 37,1- śluz plodny i ból jajników
10 dc 37,00 śluz biały nieplodny
11 dc 37, 1 śluz biały niepłodny
12 dc 37,1 śluz biały nieplodny i ból jajnikow
13 dc 37,1 to temp. z dzisiejszego dnia, pobolewanie podbrzusza jak na okres
Chciałam jeszcze nadmienić, że temperaturę mierze o tej samej porze w pochwie termometrem rteciowym.
Test owulacyjny pozytywny w 7 dniu cyklu
Moje pytanie: kiedy była owulacja wg Was i czy w ogóle była?
Z góry dziękuję za pomoc :)
 
reklama
Hej dziewczyny:)
Dopisuję kolejne dni do mojego cyklu ponieważ coś się zadziało.
5 dc 36,7
6 dc 36,6
7 dc 36,7
8 dc 36,8
9 dc 37,1
10 dc 37,0
11 dc 37,1
12 dc 37,1
13 dc 37,1
14 dc 37,1
15 dc 37,0
16 dc 37,2 to jest temp. z dzisiejszego dnia.
To może oznaczać spadek w 15 dniu i znów wzrost w 16 dniu przy domniemanej owulacji 9 dnia.
Miłego dnia :))
 
Do góry