reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kiedy ciąża po łyżeczkowaniu?

Rozwiązania
0
Cześć Kochane, napiszcie swoje przemyślenia bądź doświadczenia po poronieniu i następnej ciąży. Ja jestem na etapie czekania na pierwszą miesiączkę i najchętniej zaraz po niej starałabym się o dziecko, ale nie wiem czy przez to znowu nie będę miała problemu z donoszeniem? Proszę, napiszcie jak to było u Was, czy są wśród nas dziewczyny, które właśnie zaszły po pierwszej miesiączce i napisały swoje przemyślenia.
Pozdrawiam wszystkie "niedoszłe" mamy...

reklama

Aneczka85_01

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Cześć, przykro mi ze Ciebie tez to spotkało . Ja miałam zabieg w lipcu i okres dostałam jakoś po 30 dniach . Byłam na kontroli i było wszystko ok. Lekarz po zabiegu kazał wstrzymać się 3 cykle. Po dwóch dał zielone światło ale strasznie się bałam . Od tamtej pory nie umiem zajść w ciąże . Może dlatego ze mąż tylko na owu jest w domu i ciśnienie jest. Niewiem co jest grane . Wyniki mamy ok. Strach przed kolejnym poronieniem chyba zostaje już do końca

Prety

Rozwiązania
0
Hej niestety też przez to przeszłam i wiem co czujesz. Jeśli chodzi o wznowienie starań to ja dostałam pozwolenie po pierwszej miesiączkę. Lekarz powiedział mi że odchodzi się już od 3 miesięcznego czekania gdyż nie ma to sensu. Jeśli macica nie będzie gotowa to poprostu nie zajdziesz w ciaze. Wytłumaczenie dla mnie logiczne. Powiedział że jeśli czuje się psychicznie gotowa to zachodzić jak najszybciej. Zabieg miałam w październiku a teraz jestem w 10tc. Czyli jak widać i tak nie zaszłam tak szybko w ciaze mimo starań.

Rozwiązania
0
Cześć, przykro mi ze Ciebie tez to spotkało . Ja miałam zabieg w lipcu i okres dostałam jakoś po 30 dniach . Byłam na kontroli i było wszystko ok. Lekarz po zabiegu kazał wstrzymać się 3 cykle. Po dwóch dał zielone światło ale strasznie się bałam . Od tamtej pory nie umiem zajść w ciąże . Może dlatego ze mąż tylko na owu jest w domu i ciśnienie jest. Niewiem co jest grane . Wyniki mamy ok. Strach przed kolejnym poronieniem chyba zostaje już do końca
No ja tak samo mam strach, pewnie jak większość, dlatego się zastanawiałam, czy jakby rzeczywiście się udało po 1 miesiączce, czy byłoby ryzyko. Choć słyszałam od koleżanki, że jej szwagierka dwa razy poroniła, 1 i 3 ciążę, a po każdej zachodziła w ciąże od razu i wszystko było okej.
Na pewno ciśnienie nie sprzyja, bo psychiczna blokada się robi, lepiej czerpać przyjemność z bliskości niż myśleć ciągle o zajściu... A nie mieszkacie z mężem? Pytam, bo sama też tak trochę na odległość żyję.
Pozdrawiam

Rozwiązania
0
Hej niestety też przez to przeszłam i wiem co czujesz. Jeśli chodzi o wznowienie starań to ja dostałam pozwolenie po pierwszej miesiączkę. Lekarz powiedział mi że odchodzi się już od 3 miesięcznego czekania gdyż nie ma to sensu. Jeśli macica nie będzie gotowa to poprostu nie zajdziesz w ciaze. Wytłumaczenie dla mnie logiczne. Powiedział że jeśli czuje się psychicznie gotowa to zachodzić jak najszybciej. Zabieg miałam w październiku a teraz jestem w 10tc. Czyli jak widać i tak nie zaszłam tak szybko w ciaze mimo starań.
Dziękuję za odpowiedź, tchnęłaś we mnie nadzieję :-) to dobrze, że tak Ci powiedział, mój kazał czekać 3 miesiące ale dla mnie to jest za długo, chyba zwariuję... Strasznie mi zależy na ciąży, pierwszą (bliźniaczą) straciłam, nic mnie tak nie postawi psychicznie "na nogi" jak kolejna zdrowa ciąża.

Prety

Rozwiązania
0
Dziękuję za odpowiedź, tchnęłaś we mnie nadzieję :-) to dobrze, że tak Ci powiedział, mój kazał czekać 3 miesiące ale dla mnie to jest za długo, chyba zwariuję... Strasznie mi zależy na ciąży, pierwszą (bliźniaczą) straciłam, nic mnie tak nie postawi psychicznie "na nogi" jak kolejna zdrowa ciąża.
Dla mnie to też była najlepsza wiadomość po poronieniu. Jeśli wyjdzie kontrolne usg prawidłowo nie czekałabym dłużej. Powodzenia :)

Rozwiązania
0
A kiedy zgłosić się na kontrolne USG, po miesiączce?
No właśnie! A z kolejną ciążą już wszystko dobrze przebiega póki co? Jakoś bardziej "dbasz", chodzisz po lekarzach itp?

Aneczka85_01

Rozwiązania
2
No ja tak samo mam strach, pewnie jak większość, dlatego się zastanawiałam, czy jakby rzeczywiście się udało po 1 miesiączce, czy byłoby ryzyko. Choć słyszałam od koleżanki, że jej szwagierka dwa razy poroniła, 1 i 3 ciążę, a po każdej zachodziła w ciąże od razu i wszystko było okej.
Na pewno ciśnienie nie sprzyja, bo psychiczna blokada się robi, lepiej czerpać przyjemność z bliskości niż myśleć ciągle o zajściu... A nie mieszkacie z mężem? Pytam, bo sama też tak trochę na odległość żyję.
Pozdrawiam
Mieszkamy razem kochana ale on pracuje za granica i zjazdy ma jak test owu pokazuje słaba kreskę

reklama

Prety

Rozwiązania
0
Po miesiączkę kazał mi przyjść na kontrolne usg i było wszystko ok. Narazie jest ok i mam nadzieję że tak zostanie. Biorę acard i duphaston w tej ciąży - profilaktycznie. Staram się myśleć pozytywnie i nie latać po lekarzach.

Rozwiązania
0
Po miesiączkę kazał mi przyjść na kontrolne usg i było wszystko ok. Narazie jest ok i mam nadzieję że tak zostanie. Biorę acard i duphaston w tej ciąży - profilaktycznie. Staram się myśleć pozytywnie i nie latać po lekarzach.
No to pięknie! Dobrze, że nie dałaś się zwariować, będę brać przykład :D to czekam na miesiączkę i też pójdę na kontrolę a potem działamy!!

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Natii91 Witam może ktoś powiedziec czy to jest ciąża wczoraj wykonałam test z krwi i było 0.5 czy to ciąża czy nie i kiedy powinnam powtorzy Ciąża, poród, połóg 9
Aaazym Kiedy po Ovitrelle pęka pęcherzyk? Potrzebuję porady 2
Aaazym Kiedy po Ovitrelle pęka pęcherzyk? Potrzebuję porady 1
J Kiedy do ginekologa? Który to tydzień ciąży? Potrzebuję porady 11
U Kiedy robiłyście prenatalne w 1. trymestrze? Potrzebuję porady 17
U Kiedy mijają objawy ciąży po poronieniu Potrzebuję porady 15
V Ciąża, test za wcześnie/ kiedy? Staramy się 173
I Kiedy Ciąża Po Poronieniu? Ciąża po poronieniu 29
Martxx1 KIEDY ciąża po poronieniu? Staramy się 12
E Ruchy dziecka!!! Ciąża, poród, połóg 2
Rene1985 Kiedy następna ciąża po cesarce Potrzebuję porady 10
mitemil Kiedy kolejna ciąża po poronieniu Porady położnej 1
A Kiedy pierwsza ciąża? Ciąża, poród, połóg 12
A Kiedy widoczny pehpęcherzyk Ciąża, poród, połóg 8
N Kiedy mowa o ulewaniu? Potrzebuję porady 13
M Starania początki Staramy się 11
Y Kiedy zrobić badanie Beta HCG Potrzebuję porady 17
K Kiedy zmiana mleka u wcześniaka Potrzebuję porady 14
Justi1234 Kiedy zbadać progesteron? Potrzebuję porady 2
Motylekkk Kiedy POINFORMOWAĆ PRACODAWCE O CIĄŻY. Potrzebuję porady 30
K Ciaza kiedy powiedzieć pracodawcy. Potrzebuję porady 40
C Kiedy mogę się spodziewać owulacji? Potrzebuję porady 4
N kiedy basen z niemowlamkiem Potrzebuję porady 2
N Karmienie metoda blw - od kiedy Potrzebuję porady 1
Alicja1996 Kiedy zaszłam w ciążę Potrzebuję porady 4
N Niewidoczny bon turystyczny- kiedy był u Was widoczny Potrzebuję porady 8
Kaamilaaa Kiedy i jak powiedzieć dziecku kto jest jego ojcem Potrzebuję porady 7
O Test ciążowy , kiedy ? Potrzebuję porady 5
M Kiedy robić betę? Staramy się 11
K Kiedy Wasze Wcześniaki zaczęły chodzić? Wcześniaki 7
N Od kiedy aspirator? Potrzebuję porady 11
N kiedy wasza dzidzia zaczla troche dluzej spac ? Potrzebuję porady 16
O Kiedy najszybciej na BetaHCG? Potrzebuję porady 54
T Kiedy pierwszy raz się umówić do ginekologa Potrzebuję porady 3
Y Kiedy na l4 podczas epidemii? Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 49
K Kiedy zaznaczyć pierwszy dzień cyklu? Staramy się 11
Domi9534 Kiedy się starać? Ciąża, poród, połóg 16
aniaslu In Vitro. Kiedy może pomóc? Odpowiada specjalistka Temat tygodnia 2
Elencza Kiedy zmiana łóżeczka na większe..? Potrzebuję porady 10
Elencza Kiedy do ginekologa?(niskie beta hcg) Potrzebuję porady 38
aniaslu Kiedy pójść do ortoptyka lub okulisty? Odpowiada specjalistka Temat tygodnia 14
aniaslu Kiedy starania o dziecko wydają się bezskuteczne. Temat tygodnia 0
akinoM222 Kiedy test Potrzebuję porady 17
S Kiedy Wasze niemowlaki same usiadły? Potrzebuję porady 33
T Jak powiedzieć? Kiedy oswoje się z myślą? Potrzebuję porady 91
Aniaanka kiedy klasc dziecko na brzuch Potrzebuję porady 14
K 40 tydzień, dziecko duże, a główka "za" wysoko Potrzebuję porady 9
Paulina31 Wyprawka... Kiedy? Potrzebuję porady 18
M Macierzyński i l4 ,kiedy ? Czy sie nalezy ? Październikowe mamy 2020 4
M Kiedy najlepiej się kochać z mężczyzna by zajść w ciążę? Potrzebuję porady 41