reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy Ciąża Po Poronieniu?

Ijusz

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
11 Kwiecień 2019
Postów
145
Jak szybko po 1 poronieniu mozna zajsc w ciaze aby bylo bezpiecznie? Jestem 2,5 miesiąca po. Mialam 1 miesiączke po poronieniu. Nie staraliśmy sie plan byl od przyszlego miesiąca starania a jednak wyszly kolejne 2 wyrazne kreseczki. Dzis wizyta u gin. Ale progesteron mniejszy jak ostatnio. Boje sie podobnej sytuacji.
 
reklama
Po poronieniu mozna zajść bardzo szybko, nawet nie doczekawszy miesiączki. Ty juz masz to za sobą, więc nie wiem skąd to pytanie. Jeżeli dostaliście zielone swiatło na starania to tylko się cieszyć, że kolejny raz się udało. Jeżeli masz mały progesteron to lekarz może zapisać Ci duphaston lub luteinę.
 
Ciesz się , jeśli była 1 miesiączka po to , i wszystko się ładnie oczyściło to nie ma się co martwić , lekarz na pewno przepisze duphaston i luteine , ja tez miałam niski progesteron ,ale się udało daj znać koniecznie jak po wizycie , trzymam kciuki
 
Pytanie stad bo lekarz mi powiedział ze 1 krwawienie to nie jest jeszcze miesiaczka. Tylko oczyszczanie po poronieniu. Ze najlepiej odczekac jeszcze z miesiąc, a ze sie udalo.... Tak przepisał duphaston luteine i euthyrox ktorego dzis szukałam w caalym trójmieście.
Po poronieniu mozna zajść bardzo szybko, nawet nie doczekawszy miesiączki. Ty juz masz to za sobą, więc nie wiem skąd to pytanie. Jeżeli dostaliście zielone swiatło na starania to tylko się cieszyć, że kolejny raz się udało. Jeżeli masz mały progesteron to lekarz może zapisać Ci duphaston lub luteinę.
 
Po poronieniu mozna zajść bardzo szybko, nawet nie doczekawszy miesiączki. Ty juz masz to za sobą, więc nie wiem skąd to pytanie. Jeżeli dostaliście zielone swiatło na starania to tylko się cieszyć, że kolejny raz się udało. Jeżeli masz mały progesteron to lekarz może zapisać Ci duphaston lub luteinę.
W moim wieku to ciezko zajsc w ciaze a kolejna... druga- kolejny cud tylko poprzednia niestety stracona.
 
W moim wieku to ciezko zajsc w ciaze a kolejna... druga- kolejny cud tylko poprzednia niestety stracona.
Ja dziś kupiłam euthyrox po poszukiwaniach, chyba ok. 3 tygodni. Pani w aptece powiedziała, że już powinien być dostępny normalnie. A ja już załatwiłam sobie receptę na letrox, którą chciałam zrealizować a tu niespodzianka, jest euthyrox.
 
Ja dziś kupiłam euthyrox po poszukiwaniach, chyba ok. 3 tygodni. Pani w aptece powiedziała, że już powinien być dostępny normalnie. A ja już załatwiłam sobie receptę na letrox, którą chciałam zrealizować a tu niespodzianka, jest euthyrox.
A gdzie kupiłaś?? No ja dzis prosto po lekarzu biagalam dawka 75 a szt 50. Mam brać zamiast 25 to polowke 75. Ja na Zabiance.
 
A gdzie kupiłaś?? No ja dzis prosto po lekarzu biagalam dawka 75 a szt 50. Mam brać zamiast 25 to polowke 75. Ja na Zabiance.
Sorki nie dopisałam. W Szczecinie. Ale myślę, że skoro już tu jest to wszędzie powinien być. Ja szukałam 25. A nie możesz letroxu w zamian?
 
Nie pytalam. Ale tyle aptek teraz jedna przy drugiej. Kiedys kupilam raz zamiennik innego leku i nie bylam zadowolona.
 
reklama
Do góry