reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy czas na komputer,Playstation?

anineczka

królowa mrówek :P
Dołączył(a)
8 Listopad 2005
Postów
15 785
Miasto
Lubin/Irlandia/UK
Tak jak w temacie.Kiedy pierwszy raz dopuściliście dziecko do komputera,playstation?
Mój siadł kilka dni temu a ma ponad 3,5 roku.Gra w grę Pluszaki Rozrabiaki (demo) po 20 min.dziennie.
Kiedy wy dopuściłyście dziecko do komputera i w co grało?
Ja starałam się jak najpóźniej choc teraz mam wątpliwości czy 3.5 roku jest późnym wiekiem?
W co grac? I skąd takie gry?
Nie chcę by moje dziecko było maniakiem komputerowym.Ostatnio poprosił mnie czy może zjeśc obiad przy kompie,stanowczo odmówiłam.
 
reklama
Moj Igor ma 3,5 roku i ostatnio tez dopuscilam go do komputera. Gra w koziolka matolka (gra na plycie) ewentualnie wlaczam mu na wp.pl gry typu "ubieranki", kolorowanki, puzzle...w zasadzie to ostatnio sam sie juz nauczyl je wlaczac... :) ale nie pozwalam mu bog wie ile czasu grac, bo po co...ja bym najchetniej dala mu do zabawy na kompie "moje pierwsze a, b, c..." i "moje pierwsze 1, 2, 3..." super gry poprzez ktore dziecko sie uczy. Moja mlodsza siostra na tym bardzooo wiele sie nauczyla..wszyscy zachwalaja te gry ale nie wiem skad mam je wziac :(((( nigdzie nie mgoe znalezc...ehh...
 
Do góry