reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy czułyście regularne ruchy maluszka?

reklama
u mnie pierwsza ciąża, ruchy zaczęłam zauważać po 20tygodniu ciąży mimo ze jestem szczupla to chyba dlatego ze myliłam bąbelki w jelitach właśnie z ruchami dziecka. Po 20 tyg juz byłam pewna ze to właśnie one, od 26 tygodnia zaczęły sie kopniaki a teraz 36 tydzień i jak dostanę pod żebro to zginam sie w pół ;-)
 
Ania dokładnie nie martw się, ja nie mam jeszcze regularnych ruchów i też się denerwowałam, bo raz dzidzia kopała a raz się uspokajała. Zapytałam lekarza czy wszystko ok, że jeszcze się to nie uregulowało to stwierdził, że w 21 tc to jeszcze niektóre kobiety ruchów nie czują (ja jestem w 22) więc nie ma się co martwić :) A jeśli się martwisz to zapytaj lekarza, on rozwieje twoje wątpliwości ;)
 
Każda jest inna, ale rozumiem obawy, bo ja teraz w 22tc też nie czuję wyraźnych kopniaków i zaczynam panikować;) ale jak czytam Wasze wypowiedzi to się uspokajam:)
 
A powiedzcie mi w którym tyg poznaliście płeć maluszka??? Ja słyszałam ze juz w 19 tyg można zobaczyć...a w poniedziałek mam scan i liczę ze juz będę z mężem wiedziała czy to córeczka czy synuś
 
Ja ruchy zaczęłam czuć dopiero ok 23tyg i było to baardzo delikatne, potem z każdym tygodniem było ich więcej i bardziej odczuwalne a teraz w 33tyg mały kopie i rozpycha bardzo intensywnie :)

Napisane na GT-S7560 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry