reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy czułyście regularne ruchy maluszka?

Ja w poniedziałek byłam na usg i pani powiedziała ze za wyraźnie nie widać ale coś jest wiec chłopiec...wiadomo ze na każdym usg nie widać tak samo bo inne ułożenie itp ja sie wybieram za tydzień bądź dwa prywatnie do pl przychodni wypytać wszystkiego dokładnie i aby powiedzieli jakie dodatkowe badania mam zrobić bo tu mi nawet poziomu hormonów nie robili a ruchy maluszka poczułam właśnie dziś pierwszy raz tj 21 tydz ale takie szmeranie bardziej niż wyraźne...a na codzień to pobolewanie od wiercenia sie małego...
 
reklama
Ja wiem ze zanim zacznę dobrze czuć ruchy i kopniaki to trochę potrwa a jeszcze jak sie jest narażonym na stres i nerwy to tez sie dziecku udziela...mój maluszek chyba po tatusiu poszed bo jak tylko mój mnie zdenerwuje i ja chce coś mu powiedzieć to czuje ból tak jakby mały wtedy sie nadmiernie ruszał...
 
u mnie to jak po kłótni z mężem siędzę lub leżę żeby ochłonąć to synuś zawsze mnie kopnie ...i tłumacze sobie że daje mi znać że wszystko będzie dobrze ja tu jestem Twoim mężczyzną najlepszym:)
 
u mnie to jak po kłótni z mężem siędzę lub leżę żeby ochłonąć to synuś zawsze mnie kopnie ...i tłumacze sobie że daje mi znać że wszystko będzie dobrze ja tu jestem Twoim mężczyzną najlepszym:)
U nas to przeważnie takie bardziej spięcia sprzeczki nie pamietam kiedy tak dosyć ostro sie kłóciliśmy może dlatego ze mamy krótki staż...a on zmienił sie strasznie po tym jak dowiedział sie ze będzie tatusiem i ze będzie synuś to mam wrażenie ze trochę i na rękach nosić mnie będzie
 
Dziewczyny czy jak wasze maleństwa pierwszy raz zaczęły sie ruszać to tez miałyście takie dziwne wrażenie ze jakieś wnętrzności sie wam przesuwają, pytam bo mój maleńki jak zacznie dawać popisy to myśle ze zaraz mi sie tam coś poplacze;-) a mój jeszcze mówi do maleństwa żeby częściej dawał mi popalić...
 
Dziewczyny czy jak wasze maleństwa pierwszy raz zaczęły sie ruszać to tez miałyście takie dziwne wrażenie ze jakieś wnętrzności sie wam przesuwają, pytam bo mój maleńki jak zacznie dawać popisy to myśle ze zaraz mi sie tam coś poplacze;-) a mój jeszcze mówi do maleństwa żeby częściej dawał mi popalić...
ja mam wrażenie że mi jedzenie się tam "układa" :) mój mąż też jest zachwycony jak tam brzuch podskakuje...szkoda, ze to nie ich kopie;)
 
U mnie jeszcze nie widać jak mały kopie i sie rusza tylko czuje takie przewracanie sie dopiero jak mój maz położył wczoraj rękę ale tak delikatnie docisnął do brzucha to za chwile widać było jak mu sie oczy świecą uśmiech od ucha do ucha i jak nie zaczął mnie całować normalnie pierwszy raz widziałam aby mój maz aż tak był szczęśliwy
 
reklama
Do góry