reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kiedy do ginekologa?(niskie beta hcg)

Elencza

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny.
Postanowiłam zapytać, czy od razu powinnam iść do lekarza, czy poczekać...
Ostatnia @ 21.04 (cykle 37-40 dni), dziś byłam na badaniu bety- wynik wyszedł niecałe 13...
Wiem, że należy powtórzyć za 48 lub 72h(i tak też zrobie), ale pytanie- czy do ginekologa iść od razu w poniedziałek (mam taki termin, w piątek zrobię betę) czy poczekać do tego 6 tygodnia, jeśli będzie rosło hcg?
Wiem,że na razie to marny wynik.. Dziewczyny pisały (za co serdecznie dziękuję), że mogło być dopiero zagniezdzenie, ale nie wiem czy ciąża może być tyle młodsza (biorąc pod uwagę datę @ to już 6 tydzień powinien lecieć..).
Poradzcie proszę.

Ostatnia edycja:
reklama

Paulaa1987

Rozwiązania
0
Trudno powiedzieć, ja zrobiłam betę w dniu spodziewanej miesiączki - wyszło 17, ucieszyłam się, że ciąża - a za 2 dni przyszedł normalny okres. Jak masz wizytę zaplanowana to ja bym poszła do ginekologa - nawet jak nic nie zobaczy na usg bo beta za niska, to oceni macice i szyjkę, czy to na ciąże czy na nadchodzący okres. Przy takiej becie trzeba się spodziewać i tego i tego :)

kasiaa91

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny.
Postanowiłam zapytać, czy od razu powinnam iść do lekarza, czy poczekać...
Ostatnia @ 21.04 (cykle 37-40 dni), dziś byłam na badaniu bety- wynik wyszedł nie całe 13...
Wiem, że należy powtórzyć za 48 lub 72h(i tak też zrobie), ale pytanie- czy do ginekologa iść od razu w poniedziałek (mam taki termin, w piątek zrobię betę) czy poczekać do tego 6 tygodnia, jeśli będzie rosło hcg?
Wiem,że na razie to marny wynik.. Dziewczyny pisały (za co serdecznie dziękuję), że mogło być dopiero zagniezdzenie, ale nie wiem czy ciąża może być tyle młodsza (biorąc pod uwagę datę @ to już 6 tydzień powinien lecieć..).
Poradzcie proszę.
jeśli masz cykle po 40 dni to to jak najbardziej normalny wynik, do lekarza nie ma sensu iść - nie ma prawa przy takiej becie nic być widać :)

dla pocieszenia - ja miałam pierwszą betę 2,38 :) na drugi dzień 6,13, dzień później chyba 13 właśnie.

Poczekaj i zrób w poniedziałek betę, pewnie będzie już kilkaset - i wtedy powtórz po 2 dniach, a do lekarza najszybciej przy becie 1000 (chociaż wtedy widać jajo a nie zarodek) - najlepiej idź za 2-3 tygodnie :)

Ja mam cykle 28 dni i dopiero w 6+3 było widać 3mm człowieka z serduszkiem, 3 dni wcześniej nie było nic poza jajem. Nie ma co iść za szybko i się stresować :)

Rozwiązania
0
Ja bym poszła od razu... ją ostatnia miesiączka w marcu i w połowie kwietnia test już wyszedł pozytywny.

Stelle

Rozwiązania
0
U mnie ostatnia @ zaczęła się 26.04, betę robiłam wczoraj 31dc i miałam betę 417,5. Jutro idę powtórzyć żeby zobaczyć czy ładnie wzrasta 😊 tutaj często dziewczyny piszą że owu się przesuwają, samo zagnieżdżenie też nieraz rządzi się swoimi prawami. Powtórz po 48h i może to trochę rozwieje Twoje wątpliwości 😊 nie wiem czy ma sens umawiać się do lekarza. U mnie wczoraj podczas badania lekarz nie potrafił nic stwierdzić. Na usg nie było widać jeszcze nawet pęcherzyka 🥺 kolejna wizyta za 2 tygodnie

Elencza

Rozwiązania
0
Jak to okres- nie poronienie?
Przecież okres niewiele ma do hcg..
Jak odebrałam wyniki to Pani powiedziała, że na bank ciąża, pytanie czy zdrowa...

Trudno powiedzieć, ja zrobiłam betę w dniu spodziewanej miesiączki - wyszło 17, ucieszyłam się, że ciąża - a za 2 dni przyszedł normalny okres. Jak masz wizytę zaplanowana to ja bym poszła do ginekologa - nawet jak nic nie zobaczy na usg bo beta za niska, to oceni macice i szyjkę, czy to na ciąże czy na nadchodzący okres. Przy takiej becie trzeba się spodziewać i tego i tego :)

Elencza

Rozwiązania
0
Dziękuję za odpowiedzi!
Prawie 11mc temu rodzilam, @ wrócił dopiero w lutym. Więc teraz te ostatnie dwa cykle były dłuższe niż wcześniej (38 i 40), dziś 37dc, więc może dlatego tak nisko ta beta..
Poczekam czy odpowiednio rośnie i pójdę do ginekologa.
To teraz pytanie- iść w piątek czy dopiero w poniedziałek na bete?

reklama

Mała.czarna

Rozwiązania
0
o
Dziękuję za odpowiedzi!
Prawie 11mc temu rodzilam, @ wrócił dopiero w lutym. Więc teraz te ostatnie dwa cykle były dłuższe niż wcześniej (38 i 40), dziś 37dc, więc może dlatego tak nisko ta beta..
Poczekam czy odpowiednio rośnie i pójdę do ginekologa.
To teraz pytanie- iść w piątek czy dopiero w poniedziałek na bete?
Ja bym poszla w piatek bo bum nie wytrzymala

Kakussska93

Rozwiązania
0
Poczekałabym. Przy pierwszej ciąży która okazała się być biochemiczna pierwsza beta wyszła mi 143 a następna 528. Poszłam do lekarza i nic nie bylo widać. A następnie 2 dni po wizycie zaczęłam krwawic. Nastawiłam się że w ciąży jestem i strasznie cierpiałam. Lepiej poczekać i nie nastawiac się na nic bo nigdy nic nie wiadomo.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
T Kiedy pierwszy raz się umówić do ginekologa Potrzebuję porady 3
J Kiedy do ginekologa? Który to tydzień ciąży? Potrzebuję porady 11
Anonimowa19 Kiedy do ginekologa? Potrzebuję porady 9
olcia154 Kiedy najlepiej iść do ginekologa? Potrzebuję porady 6
nowamloda12 Kiedy do ginekologa w ciąży? Potrzebuję porady 20
M Kiedy iść do ginekologa zeby potwierdzić ciąże? Potrzebuję porady 4
K kiedy do ginekologa? Potrzebuję porady 7
anulamu Kiedy pierwsza wizyta w ciąży u ginekologa Potrzebuję porady 39
aneta1922 kiedy pierwsza wizyta u ginekologa? Potrzebuję porady 8
A Kiedy widoczny pehpęcherzyk Ciąża, poród, połóg 8
Natii91 Witam może ktoś powiedziec czy to jest ciąża wczoraj wykonałam test z krwi i było 0.5 czy to ciąża czy nie i kiedy powinnam powtorzy Ciąża, poród, połóg 9
N Kiedy mowa o ulewaniu? Potrzebuję porady 13
M Starania początki Staramy się 11
Y Kiedy zrobić badanie Beta HCG Potrzebuję porady 17
K Kiedy zmiana mleka u wcześniaka Potrzebuję porady 14
Justi1234 Kiedy zbadać progesteron? Potrzebuję porady 2
Motylekkk Kiedy POINFORMOWAĆ PRACODAWCE O CIĄŻY. Potrzebuję porady 30
K Ciaza kiedy powiedzieć pracodawcy. Potrzebuję porady 40
C Kiedy mogę się spodziewać owulacji? Potrzebuję porady 4
N kiedy basen z niemowlamkiem Potrzebuję porady 2
N Karmienie metoda blw - od kiedy Potrzebuję porady 1
Alicja1996 Kiedy zaszłam w ciążę Potrzebuję porady 4
N Niewidoczny bon turystyczny- kiedy był u Was widoczny Potrzebuję porady 8
Kaamilaaa Kiedy i jak powiedzieć dziecku kto jest jego ojcem Potrzebuję porady 7
O Test ciążowy , kiedy ? Potrzebuję porady 5
M Kiedy robić betę? Staramy się 11
K Kiedy Wasze Wcześniaki zaczęły chodzić? Wcześniaki 7
N Od kiedy aspirator? Potrzebuję porady 11
N kiedy wasza dzidzia zaczla troche dluzej spac ? Potrzebuję porady 16
O Kiedy najszybciej na BetaHCG? Potrzebuję porady 54
Y Kiedy na l4 podczas epidemii? Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 49
Aaazym Kiedy po Ovitrelle pęka pęcherzyk? Potrzebuję porady 2
Aaazym Kiedy po Ovitrelle pęka pęcherzyk? Potrzebuję porady 1
K Kiedy zaznaczyć pierwszy dzień cyklu? Staramy się 11
Domi9534 Kiedy się starać? Ciąża, poród, połóg 16
aniaslu In Vitro. Kiedy może pomóc? Odpowiada specjalistka Temat tygodnia 2
Elencza Kiedy zmiana łóżeczka na większe..? Potrzebuję porady 10
aniaslu Kiedy pójść do ortoptyka lub okulisty? Odpowiada specjalistka Temat tygodnia 14
aniaslu Kiedy starania o dziecko wydają się bezskuteczne. Temat tygodnia 0
akinoM222 Kiedy test Potrzebuję porady 17
S Kiedy Wasze niemowlaki same usiadły? Potrzebuję porady 33
T Jak powiedzieć? Kiedy oswoje się z myślą? Potrzebuję porady 91
Aniaanka kiedy klasc dziecko na brzuch Potrzebuję porady 14
K 40 tydzień, dziecko duże, a główka "za" wysoko Potrzebuję porady 9
Paulina31 Wyprawka... Kiedy? Potrzebuję porady 18
M Macierzyński i l4 ,kiedy ? Czy sie nalezy ? Październikowe mamy 2020 4
M Kiedy najlepiej się kochać z mężczyzna by zajść w ciążę? Potrzebuję porady 41
M Rotawirusy i meningokoki - kiedy szczepić? Potrzebuję porady 5
B Wiek ciąży w długim cyklu. Kiedy do lekarza żeby dostać becikowe? Potrzebuję porady 12
K Kiedy urodziny w lutym? Dzieci urodzone w lutym 2005 1