reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy do ginekologa?(niskie beta hcg)

Elencza

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Luty 2020
Postów
5 295
Cześć dziewczyny.
Postanowiłam zapytać, czy od razu powinnam iść do lekarza, czy poczekać...
Ostatnia @ 21.04 (cykle 37-40 dni), dziś byłam na badaniu bety- wynik wyszedł niecałe 13...
Wiem, że należy powtórzyć za 48 lub 72h(i tak też zrobie), ale pytanie- czy do ginekologa iść od razu w poniedziałek (mam taki termin, w piątek zrobię betę) czy poczekać do tego 6 tygodnia, jeśli będzie rosło hcg?
Wiem,że na razie to marny wynik.. Dziewczyny pisały (za co serdecznie dziękuję), że mogło być dopiero zagniezdzenie, ale nie wiem czy ciąża może być tyle młodsza (biorąc pod uwagę datę @ to już 6 tydzień powinien lecieć..).
Poradzcie proszę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Ja byłam w wczoraj w takim szoku, że nawet nie zapytalam lekarki..
Jak to jest z taka ciąża biochemiczna, normalny @ wraca po miesiącu?
Wiecie kiedy bezpiecznie można znów starać się o dziecko.?
Na razie nie chce, bo będę się bać, ale siostra mnie pytała, ile musimy ewentualnie czekać.. wiecie coś na ten temat..?
Po ciąży biochemicznej zaszłam w ciążę w następnym cyklu. Nawet nie wiedziałam że miałam okres. Miałam się oczyścić, czekać na okres i sprawdzać betę czy spadla. Dziwnie się czułam i zrobiłam test. Wyszedl delikatny cień kreski. Nastepnego dnia wyraźniejszy. Poszłam na betę a tutaj prawie 200 gdzie mi się zdarzyła wyzerować. Oczyszczanie płynnie przeszło w okres. No i rośnie brzdąc. Fakt faktem jestem chorobliwie...
reklama
Cytuję lekarkę: na takim etapie nie nalezy uzywac określenia "poronienie", a ciąża biochemiczna, zjawisko powszechne i potraktować krwawienie, jak spóźniony @ ..
Dziękuję dziewczyny za każdą smutną minkę i wiadomości. Od razy się robi lepiej na sercu❤
 
Cytuję lekarkę: na takim etapie nie nalezy uzywac określenia "poronienie", a ciąża biochemiczna, zjawisko powszechne i potraktować krwawienie, jak spóźniony @ ..
Dziękuję dziewczyny za każdą smutną minkę i wiadomości. Od razy się robi lepiej na sercu[emoji173]
No tak, dzisiejszy poziom wiedzy nie zawsze jest naszym sprzymierzeńcem [emoji3525] przykro mi [emoji3525]
 
Ja byłam w wczoraj w takim szoku, że nawet nie zapytalam lekarki..
Jak to jest z taka ciąża biochemiczna, normalny @ wraca po miesiącu?
Wiecie kiedy bezpiecznie można znów starać się o dziecko.?
Na razie nie chce, bo będę się bać, ale siostra mnie pytała, ile musimy ewentualnie czekać.. wiecie coś na ten temat..?
 
Ostatnia edycja:
Po biochemii ,normalnie w następnym cyklu ,od razu można, bo prawda jest taka ,że gdybyś przed @ nie zrobiła bety , to nawet byś nie wiedziała o ciąży, tylko okres by się spóźnił
 
reklama
Ja byłam w wczoraj w takim szoku, że nawet nie zapytalam lekarki..
Jak to jest z taka ciąża biochemiczna, normalny @ wraca po miesiącu?
Wiecie kiedy bezpiecznie można znów starać się o dziecko.?
Na razie nie chce, bo będę się bać, ale siostra mnie pytała, ile musimy ewentualnie czekać.. wiecie coś na ten temat..?
Po ciąży biochemicznej zaszłam w ciążę w następnym cyklu. Nawet nie wiedziałam że miałam okres. Miałam się oczyścić, czekać na okres i sprawdzać betę czy spadla. Dziwnie się czułam i zrobiłam test. Wyszedl delikatny cień kreski. Nastepnego dnia wyraźniejszy. Poszłam na betę a tutaj prawie 200 gdzie mi się zdarzyła wyzerować. Oczyszczanie płynnie przeszło w okres. No i rośnie brzdąc. Fakt faktem jestem chorobliwie przewrażliwiona jak zaczyna mnie coś boleć.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry