reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy do ginekologa?

Anonimowa19

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Styczeń 2017
Postów
2 512
Po ilu dniach spóźnienia miesiączki powinno się udać do ginekologa? Przyznam, że trochę mi do niego nie po drodze. Okres spóźnia mi się 12 dzień, najpewniej jest to wywołane silnym stresem, czekać cierpliwie czy zapisać się na wizytę?
 
reklama
Rozwiązanie
Jeśli spóźnia Ci się 12 dni, to możesz iść już teraz. Ale nie przejmuj się, taka anomalia raz ja jakiś czas nic nie znaczy, może jesteś po prostu przemęczona.
Po ilu dniach spóźnienia miesiączki powinno się udać do ginekologa? Przyznam, że trochę mi do niego nie po drodze. Okres spóźnia mi się 12 dzień, najpewniej jest to wywołane silnym stresem, czekać cierpliwie czy zapisać się na wizytę?
Ja byłam w 7-8tc czyli jakies 3-4tygodnie od braku miesiaczki/pozytywnego testu.
Jeśli ciąża wykluczona to też bym podobnie odczekala. Ale miesiac to juz taki mac chyba jesli zazwyczaj masz regularne.
 
Ja chodziłam w 8 tygodniu - byłam w ciąży.
A robiłaś test? Jeśli tak i jest negatywny, a okresu brak, to po 2 tygodniach można już udać się do ginekologa.
Możesz również zrobić badanie krwi beta hcg.
 
Ciąża jest wykluczona. Nie było na nią nawet szans, ale dla pewności robiłam test i wyszedł negatywny. Spóźnienie jest spowodowane najpewniej silnym stresem, który ostatnio przeżywam. W ostatnich miesiącach też miałam spóźnienia, ale max do 5 dni.
 
Ciąża jest wykluczona. Nie było na nią nawet szans, ale dla pewności robiłam test i wyszedł negatywny. Spóźnienie jest spowodowane najpewniej silnym stresem, który ostatnio przeżywam. W ostatnich miesiącach też miałam spóźnienia, ale max do 5 dni.
To po 2 tygodniach opóźnienia, jak napisałam powyzej, mozesz jak najbardziej iść do ginekologa po leki na wywołanie okresu.
 
reklama
Zawsze miałam regularne co do dnia miesiączki, w kilku cyklach mi się przestawiło o kilka dni a później mi się spóźniała 2tygodnie i u ginekologa wyszło że miałam mały torbiel na jajniku i on zaburzał hormony. Zawsze lepiej sprawdzić , wtedy będzie spokojniejsza głową ;)
 
reklama
Jeśli spóźnia Ci się 12 dni, to możesz iść już teraz. Ale nie przejmuj się, taka anomalia raz ja jakiś czas nic nie znaczy, może jesteś po prostu przemęczona.
 
Rozwiązanie
Do góry