reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy do lekarza prosze o porady

Uważam, że na wizytę u lekarza nigdy nie jest za wczesnie. Ja początkowo też się zastanawiałam czy jestem w ciąży, wszystkie objawy, tj ból w podrzuszu, bolące piersi itp. a test był negatywny, dopiero wizyta u lekarza potwierdziła moj stan :D
 
reklama
u mnie też pierwszy test był fałszywie negatywny, jestem zdania, że jak nie ma dolegliwości jakichś niepokojących, to nie warto iść przed 7-8 tyg. bo wtedy dopiero widać serce. Wcześniej lekarz może nie zobaczyć i niepotrzebny stres.
 
Miałam bardzo podobna sytuację, też staraliśmy od sierpnia. Z tą różnicą, że okres ostatni miałam 24 października i od tamtej pory NIC. Testy ciążowe i z krwi NEGATYWNE. Po świętach zrobiłam test ciążowy wyszedł pozytywny i test z krwi pokazał 5-6 tydzień. 31.12 byłam u ginekologa, potwierdził ciąże. 11.01 kolejne usg i już nie mogę się doczekać powodzenia!
 
Organizm kazdej z nas inaczej funkcjonuje. Najlepiej jest sluchac swojego ciala. Poradzic sie kogos owszem, ktos moze naprowadzic poradzic cos przydatnego, ale to nasze cialo zazwyczaj mowi nam najwiecej.
 
Najbardziej chcialam sie poradzić jakto jest z tym lekarzem czy isc od razu czy poczekać. Jeszcze tydzien poczekam ale dziś robilam test po tyg czasu i kreska juz gruba mocna i od razu widoczna jestem pozytywnej myśli że się udało! Przeszły mi wprawdzie senność i zmęczenie ale mocno odespalam w weekend więc może dlatego. Bóle podbrzusza nadal są i nic oprócz tego moze jeszcze wrażliwość piersi i duzo latwiej sie irytuje i denerwuje niz normalnie i mam wrażenie że mam jakoś ładniejsza skórę dziękuję za porady !
 
Do góry