reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy do szpitala?

reklama
Kaszel może spowodować skurcze macicy. Powinnaś wykonać KTG.
Na ktg byłam w niedziele i miałam tylko małe 3 skurcze( tak mówiła Pani która wykonywała ktg) a jak lekarz mnie badał to miałam 1-2 cm rozwarcia wewnętrznego. A skurcze pojawiły się od wczoraj tak nagle, znikąd i strasznie bolesne
 
Ja będąc po terminie miałam ktg codziennie. I nie chodzi tu już o kaszel, ale moja ginekolog mówiła, że po terminie trzeba dziecko po prostu monitorować. Jak masz mocne bóle to jedź na ktg nawet na IP. I sprawdź co ile występują. Być może zaczyna się poród. To, że w niedzielę nie było rozwarcia i skurczy wcale nie znaczy, że dzisiaj nic się nie dzieje. Kiedyś w końcu poród się rozpocznie 🙂
 
Ja będąc po terminie miałam ktg codziennie. I nie chodzi tu już o kaszel, ale moja ginekolog mówiła, że po terminie trzeba dziecko po prostu monitorować. Jak masz mocne bóle to jedź na ktg nawet na IP. I sprawdź co ile występują. Być może zaczyna się poród. To, że w niedzielę nie było rozwarcia i skurczy wcale nie znaczy, że dzisiaj nic się nie dzieje. Kiedyś w końcu poród się rozpocznie 🙂
Tak dzisiaj będę jechać bo straszne bóle mam w dole nawet jak idę do toalety i ciągnie do krzyża😏 wiec możliwe ze poród już pomału się zaczyna
 
Hej dziewczyny! Cesarkę miałam w środę o godz 19:30. Ile po cesarce puszczają do domu? Synuś ważył 2400 g jak się urodził i 50 cm. Czy jest możliwość ze do niedzieli będę już w domu albo jeszcze dzisiaj?
 
Hej dziewczyny! Cesarkę miałam w środę o godz 19:30. Ile po cesarce puszczają do domu? Synuś ważył 2400 g jak się urodził i 50 cm. Czy jest możliwość ze do niedzieli będę już w domu albo jeszcze dzisiaj?
Czemu cięli? Jednak malutki, ale ogólnie zdrowy chlopczyk? Mnie też to spotkało, nastawiłam się na sn, a skończyło się CC. Mnie puścili 48 h po CC. Po 48 h jeszcze robią szczepienie i jeśli wyniki Twojej krwi są ok, to powinni puścić.
 
reklama
Czemu cięli? Jednak malutki, ale ogólnie zdrowy chlopczyk? Mnie też to spotkało, nastawiłam się na sn, a skończyło się CC. Mnie puścili 48 h po CC. Po 48 h jeszcze robią szczepienie i jeśli wyniki Twojej krwi są ok, to powinni puścić.
Malutki trzymali go w ocieplarni przez jeden dzień później do inkubatora go dali a teraz jest ze mną. Jak się urodził ważył 2450g i 50 cm. Ma żółtaczkę ale jest w normie badania tez wyszły dobrze to kiedy by mogli nas wypuścić? Jutro już sobota a w niedziele mam komunie u kuzyna to ciekawe czy do tego czasu nas wypuszcza
 
Do góry