reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy druga dzidzia???

reklama
ja bym chciała różnicę 5-6 latek między dzieciaczkami, moja córka w marcu 2009 będzie mieć 2,5 roku i chciałabym się postarać za jakieś 2-3 latka o kolejną dzidzię. :-)(o ile nie przytrafi się wcześniej)
mam parę obaw co do 2 ciąży, a mainowicie:
*nie pracuję, musiałabym pójsć teraz do pracy conajmniej rok przepracować, żeby był macierzyński-później jak się skończy umowa-zasiłek dla bezrobotnych-na wychowawczy przy tych progach to nie mam co liczyć- mąż nie zarabia najgorzej, ale kasa na macierzyńskim przydałaby się na pieluchy, ciuchy itp.
poza tym pracując chciałabym odłożyć, by do pracy pójśc jak 2 dziecko będzie miało gdzieś ok 3-4 lat.
*mieszkam na 4 pietrze bez windy, małą czasem muszę wnosić po schodach-były czasy, że wnosiłam ją razem z wózkiem, więc w moim przypadku różnica wieku mała odpadała
*mąż dużo pracuje i praktycznie wszystko jest na mojej głowie, a taka różnica wieku 6 lat pozwoli mi poświęcić się tylko maleństwu do południa, jak córka będzie w szkole
*mamy bardzo małe mieszkanie 30 mkw, ale jest mała szansa, że dostaniemy działkę budowlaną no i wtedy moglibyśmy pozwolić sobie na większe mi starczy 44 mkw
 
Cześć dziewczyny!

Jestem tu nowa. Moja córeczka w grudniu skończyła 5 lat. Od 8 miesięcy staramy sie o drugie dziecko, ale strasznie sie boje. Nie wiem z czego te obawy wynikają.... bardzo dobrze radze sobie z Wiktorią.... a mimo wszystko niekiedy nachodza mnie watpliwości. Raz Ciesze sie, że bedzie drugie a innym razem boje sie, że sobie nie poradzę .... mama potworny mętlik w głowie.....:-(
 
Do góry