reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy Fasolinka już będzie jak powiedzieć o tym mężowi/chłopakowi

A ja mam dwa pomysły..

Chcociaz moj maz jest w trasie i oczekuje na wynik testu..to pewnie zapomnial ale gdyby co to powiem ze negatywny..

1) Zrobie test i wsadze mu go w paczke papierosów które beda na wierzchu a przewaznie pali w łazience to nie bedzie problemu...



lub....


2) Zaprosze go na piwo :D po trasie libi wyjsc na miasto na lane piwo wiec wezme ładna wstazke i nawkeke na nią buciki i podam jakos po kryjomu pani kelnerce zeby jakos to tam do kufla przywiozała i podała mojemu "m" :D
 
reklama
Jak tak czytam wasze pomysły, aż mi samej łezka zakręciła się w oku :) My z M. właśnie zaczynamy starania, narazie chyba nic z tego bo jakoś tak wyjątkowo wcześniej dostałam @ tak z tydzień, ale na początku to takie nic, a od wtorku tak trochę bardziej, więc pewnie będę musiała poczekać do przyszłego miesiąca, może wtedy odkryję swoją upragnioną i wymarzoną fasolkę.
Ja myślałam o takim sposobie powiadomienia bliskich, jest teraz możliwość kupienia ręczników z wyhaftowanym napisem i tam napisać Najlepszy tatuś, Kochana Babcia, Dziadek lub takie tam i w takie coś zapakować bliskim teściki :)
 
Do góry