reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy i jak powiedzieć mężowi/partnerowi/rodzinie ?

Moimi przypuszczeniami podzieliłam się z mężem po pierwszym teście, drugi zrobiłam rano jak był w domu. Wie moja siostra, bo odczytała moje wyniki badań i powiedziala " ty normy wskazują na 1wszy trymestr" dzisiaj dziewczyny w pracy dowiedzialy się, bo świętowaliśmy i rozlewali winko, ja odmówiłam, kawy też i wywęszył że coś nie tak :)
Reszcie świata oznajmię za kilka tygodni.
 
reklama
Moj maz dowiedzial sie od razu jak nasikalam na test - bylo to rano przed wyjsciem do pracy i byly lzy szczescia :) To bylo we wtorek, a w piatek lecielismy do Polski na weekend wiec oczywiscie nie wytrzymalam i powiedzialam rodzicom - poprosilismy zeby na razie sie wstrzymali z chwaleniem sie. Moja siostra wiedziala 3 minuty po moim mezu, bo sobie to wszystko non stop mowimy :)
Poki co czekam na skan w 12tc zeby juz oficjalnie sie przyznac
 
Do góry