• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Oj złapać się z Wami...:-D
Mam coraz mniej siły i mogła bym z łozka nie wychodzić:zawstydzona/y: uprałam wczoraj ubranka te co miałam i wcale nie jest ich tak malutko:-p
Dziewczyny coraz rzadziej tu zaglądacie
9 powiedza kiedy wracam do szpitala

Karola&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ja mam w brzuchu 2 maluchy:)
 
reklama
Czesc dziewczynki.A ja juz coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu,ze mam fasolke:) wprawdzie okres powinnam dostac jutro choc co miesiac dostaje wczesniej a nadal nie mam i nic nie zapowiada tego.Zawsze byłam bardzo znerwicowana i miałam napiecie przed @,a teraz nic.Za to wciaz bym spała,mam wieksze piersi,sa pełniejsze,wejscie do pochwy całe zasinione no i w pachwinach czuje cały czas rozciaganie...czasem tylko zakluje mnie raz lewy raz prawy jajnik ale to rzedko i odrobine.W nocy tylko mialam taki skurcz na srodku podbrzusza,ale szybko przeszedł.I do tego to przeczucie:-)mam nadzieje,ze mnie nie zawiedzie.Jesli jutro @ nie przyjdzie to bede testowac w wekeend...:-) miejmy nadzieje
 
Ale jesli tescik pokaze 2 kreski to zaraz z nimi pojawi sie strach zeby znowu nie bylo jak 3 lata temu kiedy poroniłam 2 ciaze pod rzad...Choc mysle,ze wtedy moglo to byc przez tabletki anty,paliłam i ogolnie malo o siebie dbałam...Od 2 lat nie zazywam tabsów,nie pale tez tyle,od 4 miesiecy zazywam kwas foliowy...moze tym razem Bozia da mi bejbusia:tak:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry