reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

anade

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Pierwszy objaw ciązy to ślinotok! Podczas rozmowy miałam tak dużo śliny w buzi, że nie nadążałam jej połykać. lekka zgaga do tego, co było bardzo podejjrzane, bo nigdy takowego przypadku nie miałam a potem wieczny głód! Aczkolwiek na początku pomyślałam, że to na @ taka głodna byłam.

reklama

angelaa_w

Rozwiązania
0
To widzę że każda kobieta przezywa inaczej ciąże , inne objawy itd. :) Ja mam pare objawów na ciąże ,ale się okaże teścikiem :) nie mogę się doczekać by zobaczyć te upragnione 2 krechy :-)

styna26

Miasto
BANBURY
Rozwiązania
0
W pierwszej ciąży niemal od owulki strasznie bolału mnie piersi i brodawki zrobiły się nabrzmiałe. W dniu spodziewanego okresu zaczełam wymiotować, w tej ciąży cztery dni po spodziewanym okresie zorientowałam się że mi się spóźnia. Do teraz jedynie mam czasami minimalne mdłości. Także każda ciąża jest inna.

Niuska

Miasto
Chełm
Rozwiązania
0
Pierwsze objawy to mdłosci ,wymioty,brak apetytu,byłam cały czas senna i zmeczona,nie mogłam nic jesc schudłam pare kg,w 1 trymestrze czułam sie bardzo zle,kolejne miesiace były juz lepsze ;)

Justys84

Rozwiązania
0
U mnie pierwszym objawem bylo odrzucenie od alkoholu,nie zebym pila ale bylismy z mezem na przejazdzce rowerowej i wstapilismy do knajpki mojej kuzynki i tam po pierwszych lykach stwierdzilam,ze ma jakies niedobre piwo jeszcze jej sie oberwalo,ze kombinuje i jakis szajs sprzedaje:-D,pare dni pozniej naszla mnie ochota na ogorka kiszonego gdy przechodzilam obok sklepu normalnie tak mi zapachnialo,ze szok:-D,no i ze sklepu prosto poszlam do apteki po tescik na ktorym od razu pojawily sie dwie grube krechy:-)a potem to juz mdlosci,sennosc i bylam strasznie wyczulona na zapachy.W pozniejszych miesiacach czulam sie swietnie i mialam meega ochote na czekolade:szok:

Lenati

Rozwiązania
0
Pierwszy objaw to brak @ , pobolewanie w podbrzuszu , potem ból piersi , zgaga -rzadko .
Nie miałam żadnych mdłości i wymiotów . :-)

I co do alkoholu mój gdy w weekend pił sobie piwko , to z daleka czułam fuu ..

Sun7

mamusia :-)
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Ja dowiedziałam się o ciąży 11 dni po spodziewanym terminie @ i test wykonałam w pierwszy dzień urlopu w Zakopcu tak więc radość przeogromna :-)

A co do objawów to jestem przypadkiem bezobjawowym... tzn pierwszym objawem było zatrzymanie @ (ale w tym okresie miałam pobolewanie brzucha jak na @ i (.)(.) również bolały jak na @), i takim dziwnym objawem u mnie było to, że piekielnie chciało mi się jeść na początku ciąży, dlatego rano przed wstaniem z łóżka musiałam koniecznie zjeść chociaż owoc, który leżał zaraz przy łóżku :-)..... tak ok. 7-8 tyg zaczęły się mocne bóle głowy (średnio 2 razy w tygodniu), które trwały do 12 tyg. a teraz póki co jest super - zero objawów.... wyczekuję kopniaków mojego synusia :-)

JustYs21

Miasto
zg
Rozwiązania
1
U mnie poza brakiem @ to była niesamowita senność. Spałam całe dnie, senna nie byłam w stanie iść na uczelnię. I zaczęły mi od początku smakować rzeczy, których nie lubiłam (ser żółty, paprykarz, ryby..) Pamiętam, że raz zrobiłam sobie górę kanapek z serem białym i szczypiorem, moja mamcia była w szoku, że mnie tak poniosło:D po 3 dniach u GI dowiedziałam się, że to 5tydz 3 dzien:-) A jak już wiedziałam o fasolce to posypało się szereg dolegliwości, odrzucenie od jedzenia, mięso mi śmierdziało, jadłam tylko suchy chleb, bóle brzucha, bóle głowy przez pół ciąży. I spanie, do końca ciąży spałam całe dnie, a w nocy buszowałam do 4 rano.

reklama

Fifka

♥ Chłopcowa Mama ♥
Miasto
Na Podlasiu :)
Rozwiązania
0
Moim pierwszym dość dziwnym objawem zanim dowiedziałam się o ciąży było odrzucenie od moich ukochanych żelków typu "Malinki" :szok: zjadłam jedną i zrobiło mi się niedobrze gdzie normalnie mogłam jeść je kilogramami.... Później objawy pojawiły się dopiero koło 7 tygodnia - czyli mdłości, zgaga, bóle piersi, wrażliwość na zapachy itp itd....

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry