reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Rozwiązania
0
witam wszystkich

dwa dni temu powinnam dostać okres. Nigdy się nie spóźniał byłam pewna że przyjdzie ponieważ cały czas towarzyszy mi ból brzucha jak na początku miesiączki :) moja szyjka macicy jest strasznie wysoko ledwie co dostaję do niej palcem na pewno jest twarda mam problem żeby określić czy jest zamknięta czy otwarta :) robiłam test po pracy ale niestety wyszedł negatywny :) jak myślicie jest szansa na dzieciątko ?? czy wiecie jak powinna być ułożona szyjka?? dodam jeszcze,że temperatura wynosi 36,9-36,8

eve.85

Fanka BB :)
Miasto
warmińsko-mazurskie
Rozwiązania
0
moim pierwszym objawem ciąży był ból jajnika, zaraz po owulacji i trwało to długo, zawsze jajnik bolał mnie tylko w owulacje i ewentualnie w czasie miesiączki. potem były ciągnące bóle brzucha po obu stronach, podobno więzadła się rozciągają i dlatego jest takie odczucie. do tego ból pleców w okolicy krzyżowej i częstsze oddawanie moczu. po 5 tygodniu popołudniami była drzemka :) przed ciążą mi się to nie zdarzało. czasami miałam zgagę. ok 7 tc senność, zmęczenie, lekkie mdłości i wrażliwość na zapachy, do tego bolesność piersi, bóle głowy. w przeciwieństwie do wielu kobiet ja wymiotów nie miałam.

Rozwiązania
0
Przeniosłam post do "Starania" przepraszam za zamieszanie :)

Ostatnia edycja:
Rozwiązania
0
Witam Was bardzo serdecznie !
Widzę, że wiele z Was - cudownych kobiet jest tutaj bardzo doświadczonych. Ja niestety nie, choć dużo czytam na temat ciąży. Mam problem, z którym na pewno zgłoszę się po weekendzie do lekarza specjalisty lecz najpierw chciałabym zapytać Was, czy miałyście może podobne objawy jeśli chodzi o ciążę... Mam nadzieję, że to to lecz nie chce się nastawiać bo później bardzo się rozczaruje.

Termin planowanej miesiączki minął 3 dni temu, przed terminem już czułam się zle, zasypialam na stojąco, robiło mi się słabo, cały czas mogłam spać. 1 tydzień przed terminem miesiączki zawsze miałam gorączkę, bardzo silny ból brzucha, biegunkę ...No i cały czas jadłam cos... Ogólnie strasznie źle przechodzę kobiece dni. W tym miesiącu jest inaczej, ból mam taki raz na dwie, trzy godziny, od paru dobrych dni... Ale nie aż tak silny... Lekki, pobolewa i przestaje... Nie mam za bardzo apetytu... Przed planowanym terminem miesiączki zrobiłam test, wyszedł negatywnie, za 3 dni go powtórzyłam i rowniez był negatywny. Co jakieś parę godzin mam obfity śluz, mój mocz bardzo często zmienia kolor, ale nie mam wstrętu do kawy, papierosow... Czasami robi mi się niedobrze, czasami w nocy wstaje z mdlosciami.

Planuje iść do lekarza po weekendzie.
Może to bardzo wczesne stadium ciąży? Co myślicie ?

Pozdrawiam.

tyna.w92

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, jestem tu nowa :) mam podobny problem i potrzebuje Waszych porad :) razem z mężem od trzech miesięcy staramy się o dziecko, ja biorę kwas foliowy i olej z wiesiołka, a mąż cynk. W dni płodne i owulacje staraliśmy się o dziecko, co drugi dzień :) jestem 7 dni po owulacji, od wczoraj boli mnie brzuch jak na okres, zauważyłam na piersiach niebieskie żyłki i jak dotykam biust czuje takie twarde piersi i delikatnie obolałe... co myślicie-czy to może być objaw ciąży? Bardzo bym chciała, ale na test jeszcze za szybko bo okres mam dostać dopiero za tydzień mówcie co o tym sądzicie?

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny jestem tu nowa, stwierdzilam ze w grupie raźniej i chetnie dołącze do was

Jestem po dwoch poronieniach, dwa ms temu wzielismy slub i staramy sie po raz kolejny w badaniach wyszly jakies problemy, tj zakrzepica, mutacja genu mthfr - wiem ze przy kolejnej ciazy od poczatku musze sie kluc heparyna drobnoczasteczkowa i byc pod opieka ginekologa (mieszkam w Holandii, a tutaj ciaze prowadzi polozna). Jestem dobrej mysli, ale powiem szczerze ze jestem przerazona
Poki co czekam na @, prawdopodobnie jutro choc mam nadzieje ze sie nie pojawi... Mam troche objawow, nie chce sie napalac no ale kurcze nadzieja matka glupich hehe ☺
Spie na stojaco, bardzoooo nabrzmiale sutki, nudnosci, wysyp krost na twarzy, no i duzo bialego lepkiego śluzu... Oby oby... Gdybym ostatniej ciazy nie stracila to moje malenstwo w tym miesiacu obchodziloby 1 urodziny - moze na te urodziny dostane nowa fasolke ❤
Poki co nie pozostaje nic innego jak czekac i czytac wasze historie ktore daja nadzieje ☺❤

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, może wy mi coś podpowiecie bo zaczynam powoli wariować... Zastanawiam się czy nie jestem w ciąży i od 3 dni mnie tak bolały sutki że nie pozwalałam ich zbytnio dotknąć a dziś 4 dzień i bolą mnie jakoś mniej... Czy to możliwe żeby raz bolały mniej a raz bardziej i byłaby to ciąża? Z narzeczonym już się prawie rok staramy o fasolkę i tak bardzo się boję że znów nic z tego nie wyjdzie... :frown:

reklama
Rozwiązania
0
Dziewczyny staram się o drugie dziecko jestem trzy dni po owulacji i mam gęsty przezroczysty śluz z nitkami krwi pierwszy raz tak mam co to może oznaczać?

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry