reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Czesv Dziewczyny!!Jestescie przekochane!!Co ja bym bez Was zrobila ??;) Co kupilyscie swoim chopkom pod choinke bo ja nie wiem co kupic !!!:( Chcialam dac pozytywny tescik ciazowy ale nie wyszlo!!I co teraz mam mu dac!!??Oszaleje.A wigilia tuz tuz! ;) Czy ktoras czuje ze juz zafasolkowala??Ja dopiero na poczatku stycznia mam szanse ;).Pozdrawiam
 
Agusia...przykro mi z powodu @... :mad:
ale podoba mi sie Twoje pozytywne nastawienie!!! Tak trzymaj ;D
W przyszłym roku, czyli całkiem niedługo napewno sie uda :)
 
Czesc Monia!Grunt to pozytywne nastawienie! A Tobie jak ida starania?? Czy juz Cis ie udalo? - bo tyle ostatnio nowych tescikow przybylo ze juz nie wiem komu sie udalo ;).
 
O Joas dopiero zauwazylam ze pisalas :):) za 2 dni zaczynam 22 tydzien a za 9 6 misiac:):) ciesze sie jak niewiem!!!
i czekam na reszte dziewczyn!!!:):)
 
Agusia79 , przykro mi z powodu @, ale tak jak pisała monika, niedługo Nowy Rok, a wraz z nim nowe szanse, nowe nadzieje... :) :)

LILITH , gratuluje juz tak duże córeczki!! a niedawno napisalas o pozytywnym tescie... ale ten czas leci!!
 
reklama
OJ leci leci!sama sie dziwie i mam nadzieje ze zleci tak szybciutko zebym miala ja juz na rekach!!!!i czasem sa takie chwile ze niemoge uwierzyc ze naprawde jestem w ciazy!!! i to juz zaawansowanej:)
 
Do góry