reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy iść do ginekologa zeby potwierdzić ciąże?

Monikall01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Październik 2018
Postów
42
Witam wczoraj zrobiłam test a raczej 4 i na każdym wyszły dwie krechy wiec wydaje mi się ze innej opcji niz ciąża nie ma jednak wiadomo trzeba pójść do lekarza jednak nie wiem kiedy to zrobić ostatnią miesiączkę miałam 11.09 a następną miałam dostać 10.10 jednak nie dostałam więc zrobiłam testy i nie wiem kiedy najlepiej pójść potwierdzić dzidziusia do gina? Czy teraz będzie juz widać czy któraś z pań zna sie na tym i moglaby mi powiedzieć w którym okolo tc moge byc? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi
 
reklama
Do góry