reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy kolejna ciąża po poronieniu

mitemil

spełniona żona i mama
Dołączył(a)
30 Listopad 2008
Postów
1 976
Miasto
Śląsk
Witam!!

Poroniłam drugą ciążę w 12 tyg. Lekarz radził wstrzymać się z kolejną ciążą do minimum pół roku.
Jak to wygląda w praktyce?? Jakie są "za" i "przeciw" krótszego odstępu między ciążami??

Z góry dziękuje za odpowiedź.
 
reklama
Witam!
Ja również poroniłam drugą ciążę, bardzo współczuję,okropne doświadczenie i nie życzę tego nawet największemu wrogowi. Mnie również lekarz wykonujacy zabieg jak i mój prowadzący ginekolog radzili odczekać pół roku. Tłumaczyli to gojeniem się ranek po czyszczeniu oraz ogólną rehabilitacją macicy. Teraz też omało nie poroniłam w 6 tygodniu, ale wszystko skończyło się dobrze i w maju będziemy już w czwórkę. życzę wszystkiego dobrego i rychłego powiększenia rodzinki.:-)
 
Do góry