reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy kolejny maluszek???

Kiedy planujecie rozpocząć starania o kolejne dziecię?

  • nie planuję więcej dzieci

    Głosów: 7 31,8%
  • staramy się już

    Głosów: 1 4,5%
  • za rok

    Głosów: 5 22,7%
  • za dwa lata

    Głosów: 4 18,2%
  • za trzy lata

    Głosów: 2 9,1%
  • za cztery

    Głosów: 2 9,1%
  • za pięć lub więcej lat

    Głosów: 1 4,5%

  • Wszystkich głosujących
    22
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No dziewczyny widze ze sie szykuje wielkie "rozmnazanie" ;-);-);-);-)
To trzymamy kciuki. No i powodzenia.
Tylko mam nadzieje ze nie znikniecie pozniej z naszego forum :-(
 
reklama
No co Ty, Woloszki. Ingucha dostarcza mi tylu atrakcji, że będę musiała się tym dzielić, a któż mnie lepiej zrozumie jak nie Wy:tak::tak::tak:
 
bo prawda jest taka ze im strasze dziecko tym mniej sie na forum udziela w watku tematycznym ... ja na 7 latkach wcale juz nie pisze.... tylko tutaj zostalam :)

i oczywiscie kciuki bede trzymac :)
 
No no no widzę że nam się szykują kolejne dzieciaczki na Kwietniówkach.
Ciekawa jestem czy na 2008 rok czy już planujecie może na 2009

 
Ja kończę kurację przy której nie mogę się starać (takie leki), ale koniec sierpnia oznacza "start" :tak:. Marzyło nam się wiosenne maleństwo, ale to już w 2008 nie da rady. Poza tym zobaczymy :-)
 
No włąśnie ja do grudnia mam leki i z bobo nici a też chcę wiosenne:yes: więc w przyszłym roku zaczynamy:-)
 
reklama
Ja odpowiedzialam w ankiecie ze za rok,ale jak dobrze pojdzie to moze jeszcze w tym roku sie uda.Ja bardzo tego pragne,maz zreszta tez-ale praca mowi nie:no:.Mimo wszystko uwazam ze kwietniowe dzieciaczki sa super!!!!!:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry