reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy kolejny maluszek???

Kiedy planujecie rozpocząć starania o kolejne dziecię?

  • nie planuję więcej dzieci

    Głosów: 7 31,8%
  • staramy się już

    Głosów: 1 4,5%
  • za rok

    Głosów: 5 22,7%
  • za dwa lata

    Głosów: 4 18,2%
  • za trzy lata

    Głosów: 2 9,1%
  • za cztery

    Głosów: 2 9,1%
  • za pięć lub więcej lat

    Głosów: 1 4,5%

  • Wszystkich głosujących
    22
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja zagłosowałam za 3 lata,ale myśle, że pewnie więcej dzieci juz niestety nie bedzie,a to ze wzgledu na mieszkanko,mieszkamy teraz we 3 w 32m2 a z nastepnym dzieckiem sie nie pomiescimy niestety, a raczej nie zanosi sie na zmiane mieszkania na wieksze-wiadomo-brak kasy:(( a tak mi sie marzy syn
moze za 20 lat uskladamy kase na zmiane mieszkania,ale wtedy bedzie za pozno na dziecko
 
reklama
No ja tez zaglosowalam ze wiecej dzieci juz nie planuje:) Dwojka nam juz wystarczy roznice mamy prawie 3 letnia i jak narazie nie ma problemu maks w Mai zakochany choc czasami bywa zazdrosny. Ale czuje ze Majka jak jeszcze troszke urosnie to da mu popalic juz go drapie i ciagnie za uszy i nos:)))
 
Ja zaglosowal ze juz nie planuje, pomimo ze mamy tylko Kubusia...jednak u mnie przewazaja wzgledy zdrowotne druga ciaza to juz dla mnie za duze ryzyko ....
 
A ja nie juz sama nie wiem :-)
Z jednej strony nie chce juz wiecej dzieci (tak zaznaczylam), bo ciaze, porod i polog wspominam tragicznie, ale z drugiej, moze za jakies 3-4 latka... ;-)
Na pewno nie od razu, bo 2 malenkie szkraby to przegiecie jak dla mnie (z 1 ledwo daje rade :-D ), ale jak Viki podrosnie, to moze bedzie latwiej i zatesknie za pieluszkami :-p
 
Oj, a ja bym chciała już teraz zaraz!! :-D No ale ze względu na pracę pewnie poczekam minimum rok... Najpierw trza znaleźć jakąś robotę a potem trochę w niej popracować...
No i nie wiem jak zagłosować, buuuu. Bo chcieć a móc to niestety w moim przypadku dwie różne kwestie...
 
Ja nie planuję więcej dzieci mimo że bardzo bym chciała. Jak pomyśleć rozsądnie to trudno by nam było wychować troje dzieci. Najgorsze jest to, że jak pomyślę, że nie będziemy mieli więcej dzieci to wydaje mi się, że wszystko już za nami i czuję się strasznie staro.:-(
 
Temat dość długo nie ruszany więc odświeżam jednocześnie z radosną nowiną. Dzisiaj robiłam test ciążowy (drugi raz) no i znowu dwie kreseczki. A więć grudzień/styczeń, jeszcze nie wiem bo nie byłam u lekarza, Klaudia będzie mieć rodzeństwo. Bardzo się cieszę a jednocześnie obawiam wszystkich zmian. Ale z natury jestem optymistką więc wszystko chyba bedzie w porządalu.
 
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Alez Ci kochana zazdroszcze normalnie!!! Nie boj bidy bedzie git!!!!!!!
No to jestes pierwsza podwojna po kwietniowa :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:
Ktora nastepna :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
 
reklama
Dori SUUUUPEEEER!!!
Podpisuje się pod postem Buby - też zazdroszczę. Trzymamy kciuki, wszystko będzie OK :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry