reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy kolejny maluszek???

Kiedy planujecie rozpocząć starania o kolejne dziecię?

  • nie planuję więcej dzieci

    Głosów: 7 31,8%
  • staramy się już

    Głosów: 1 4,5%
  • za rok

    Głosów: 5 22,7%
  • za dwa lata

    Głosów: 4 18,2%
  • za trzy lata

    Głosów: 2 9,1%
  • za cztery

    Głosów: 2 9,1%
  • za pięć lub więcej lat

    Głosów: 1 4,5%

  • Wszystkich głosujących
    22
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dori - GRATULACJE!!!!!!!!

Ja równiez zazdroszczę:tak::tak::tak::tak:.

Ale mam nadzieję, że przed końcem roku również coś takiego Wam napiszę:-):-):-).
 
reklama
Moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I na pewno wszystko bedzie dobrze, chodz czasami ma sie chwile zwatpienia. Ja czasami sie zastanawiam jak ja moglam sie zdecydowac na drugie dziecko ale jakby Majeczki nie bylo to by brakowalo kogos w naszej rodzince :-D
 
wielkie gratulację Dori!!!! Super wiadomość!!!!:-) :-) :-)
 
Wooow! Dori gratulacje!!!! Bedzie dobrze.

Ja tez już bym chciała !!!!!! Ale musimy trochę poczekac. Myślę, ze tak za 2 latka. Ale jak wygram w totolotka to będzie zaraz;-). A potem jeszcze dwójka! A jak nie wygram to będziemy czekać.
 
Dori, gratulujemy!! I troszke zazdroscimy ;-)
U nas chyba skonczy sie na Viki - z kazdym dniem jestem o tym coraz bardziej przekonana :tak:
 
Dori cudnie,cudnie OGROMNE GRATKI i nie ma co będzie dobrze.Ja też tak ostatnio myślałam i chyba nie wytrzymam jeszcze 3 lat z czekaniem.No ale narazie nic w planach nie ma.
 
Ja też sie podpisuję pod poniższymi postami WIELKIE GRATULACJE!!!!!!! Trzymamy kciuki za Ciebie i maluszka!!!! I Oczywiście czekamy na bieżące wieści;-)
 
reklama
Dori, oj wielkie wielkie gratulacje!!!
Ja też ciutkę zazdroszczę, bo znowu oglądam się za bobaskami i paniami w ciąży ;-) Oj chciałoby się chciało :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry