reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy krem na zmarszczki?

Jakiś czas temu byłam na spotkaniu z dermokonsultantkami w ziko dermo i tam można było popytać właśnie o takie rzeczy i dowiedziałam się, że warto zacząć dbać o siebie dużo wcześniej
 
reklama
Ja przed zmarszczkami stosowałam po prostu kremy ujędrniające, nienazwane jako "przeciwzmarszczkowe", choć działanie pewnie mają zbliżone ;)
 
U mnie z tą wodą jest tak ciężko :( Dobrze, że przynajmniej w pracy koleżanka wyciąga mnie na herbaty...Kremy na zmarszczki zaczęłam używać po 30, ale wcześniej robiłam sobie kuracje np. raz w tygodniu na noc, dobrze nawilżają więc dlaczego nie. teraz mam krem z eveline i stosuję go 3-4 razy w tygodniu a w pozostałe dni olejek z czarnuszki :)
 
no własnie ja też się zastanawiam mam 28 ale nie chce robić za wcześnie takich rzeczy, póki co stosuję ziajke i z nivea takie nawilżające kremy - o ile sobie w ogóle przypomnę bo z tym mam problem hehe :D w Farmanie widziałam że mają też dość sporo kosmetyków do nawilżania ale to dopiero się zastanowię jak mi się pokończą moje kremy :)
 
Będąc ostatnio w ziko dermo dowiedziałam się, że najlepiej zaczać stosować gdy pojawiają się pierwsze zmarszczki, w ogóle Panie z tego sklepu śwetnie doradzają
 
reklama
Uważam że już od 25 roku życia, I co najważniejsze - nie warto kierować się nazwami 30+, 40+, 70+. Skóra nie wie ile mamy lat, my musimy dobrać do stanu cery
 
Do góry