reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy krem na zmarszczki?

reklama
Skóra zaczyna się starzeć po 20. roku życia, trzeba więc zatroszczyć się nią odpowiednio oczyszczając, tonizując i odżywiając.
 
Ja już mam pierwsze zmarszczki, do mojego wieku ciężko znaleźć przeciwzmarszczkowe ale kupiłam sobie dobry nawilżający pod oczy (bo tu mam największy problem) oeparol essence i chyba jak na razie to wystarczy :)
 
Nie ma sensu wydawać na drogie kremy. One są w większości oparte tylko na chwycie reklamowym i co najwyżej mogą fajnie ujędrnić. Lepiej te pieniądze zaoszczędzić i wydać na kwas hialuronowy albo botoks. Moja mama miała wstrzykiwany ten pierwszy i wygląda po nim bardzo ładnie. Wiadomo że nie wszystkie zmarszczki zniknęły ale znacznie się zmniejszyły. Co prawda wybrała dobrego specjalistę który miał wprawną rękę dr. Zawodnego w Szczecinie. Także warto i sama jak poczuję że to już czas to też pójdę na wstrzyknięcie.
 
Ja się zbliżam do trzydziestki i powoli myślę o kremie przeciwzmarszczkowym. Na razie stawiam na kwas hialuronowy i wit. C.
 
Teraz (jestem po 30) używam kremu przeciwzmarszczkowego od Bielendy Neuro Collagen. Jest co prawda przeznaczony dla czterdziestolatek i starszych, ale zimą moja cera potrzebuje dodatkowego nawilżenia i regeneracji, myślę, że używany doraźnie pomoże mojej cerze, która zimą ma większe wymagania niż latem czy jesienią.
 
Ja ostatnio zamawiałam zestawy męskie dla taty i chłopaka i zauważyłam, że ostatnio całkiem spora popularnością cieszą się produkty przeciwzmarszczkowe "aktywujące młodość". Sama się skusiłam na jeden z nich, koncentrat do twarzy Lancome Advanced Genifique, i powiem wam że na pierwsze zmarszczki idealny. Opłaca się zainwestować, bo z początkowymi oznakami starzenia radzi sobie całkiem nieźle
 
reklama
Dziewczny . Mam 32 lata. Myślicie,że jest to juz czas na to aby kupić sobie krem na zmarszczki? Nie widzę u siebie jakichś tam wielkich zmarszczek ale jakieś się pojawiają i niekoniecznie mi się to podoba ;) Dlatego zastanawiam się czy sobie nie kupić włąsnie czegoś takiego.
Doradzicie również jakiś dobry krem?
Dodam również,ze odpadają kremy sztuczne Lubie najbardziej kosmetyki naturalne
 
Do góry