reklama

Kiedy krem na zmarszczki?

Od
25 Lipiec 2018
Odpowiedzi
0
ja jestem zdania, źe albo godzisz się na zmarszczki albo wykonujesz zabiegi na nie, bo w kremy nie ma co wierzyć. sama jakiś czas temu byłam na wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym i po tym zabiegu czuje się lepiej. byłam u pani doktor Anity Tarajkowskiej w klinice melitus w Warszawie i jeśli mam komuś to polecić to tam, dbają o klienta, potrafią doradzić jeśli się wahasz, skupiają się tylko na tobie no i żadnych efektów ubocznych nie miałam

reklama
Od
29 Grudzień 2016
Odpowiedzi
0
W zasadzie można takie kremy wprowadzić bardzo wcześnie. Jesli poczujemy , ze jest to czas i jeśli uznamy,ze nasza skóra potrzebuje takiego nawilżenia.Jednak nie patrzcie się jedynie na to aby na kremie było napisane przeciwzmarszczkowy ale zwróćcie uwage na to jaki ma skład. Skład jest o wiele wazniejszy. Krem nie powinien zawierać parafiny oraz parabenów bo to jedynie zbędne zapychacze i nie wiem czy będa takie przydatne w pielęgnacji skóry.
Tak poza tym jeśli chodzi o zmarszczki mimiczne to krem nie pomoże. Zmarszczki te powstają pod wpływem mimiki a kremy na mimikę dzialania nie maja Tutaj skuteczny jest jedynie botoks.
www.mttestetica.pl/botox-krakow

Ostatnia edycja:
Od
4 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
Najważniejsze, żeby obserwować potrzeby swojej skóry. Nie trzeba się bać kosmetyków przeciwzmarszczkowych nawet u młodziutkich dziewczyn w okolicach 20 lat. Zapobieganie i działanie przeciw zmarszczkom sprowadza się głównie do solidnego nawilżenia, ujędrnienia, pobudzania krążenia i walki z wolnymi rodnikami. A to nie zrobi nikomu krzywdy, o ile świadomie wybieramy kosmetyki bez silnych konserwantów i dbamy o całość pielęgnacji. Tylko w taki sposób spowolnimy starzenie się skóry.

Jakie substancje będą pomocne? Z doświadczenia z Buatikiem można wskazać wszystkie te wpływajace na krążenie (guarana), ekstrakty wzmacniające skórę (np. żeń-szeń syberyjski) no i słynny koenzym q10.

dgiza

Zaciekawiona BB
Od
1 Czerwiec 2018
Odpowiedzi
0
Polecam zwracać uwagę na skład kremów. Kremy warto jest dopasować do potrzeb skóry. Sama przepadam za dermokosmetykami. Podczas stosowania kremów przecizmarszczkowych należy pamiętać, że żaden z nich nie przywróci nam cery nastolatki. Nawet jeśli producent opisuje rewelacyjne efekty po zastosowaniu preparatu, powinniśmy podchodzić do tego z głową. Kremy przeciwzmarszczkowe pomagają spowolnić procesy powstawania zmarszczek, ale nie usuną głębokich zmian skórnych.

Czasami również warto jest zastanowić się nad zabiegiem jak mezoterapia czy kwas hialuronowy...

Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O