reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kiedy krem na zmarszczki?

Rozalix

Aktywna w BB
Moim zdaniem nie ma co tak przykladać wagi do kremów. Składniki aktywne ma dostarczać serum. A krem mam po prostu mieć dobry i lekki skład i nawilżać.

Jeśli chodzi o zmarszczki to nie jest to takie proste ;) I często trzeba uciekać się do zabiegów. Sama robiłam botoks:

I nie żałuje bo tylko to pomogło u mne na zmarszczki na czole.

Ostatnia edycja:
reklama
U mnie pojawiły się pierwsze zmarszczki, więc chyba najwyższa pora , żeby zacząć coś stosować, co polecacie??

Ninoka

Zaciekawiona BB
No ja jak zobaczyłam , ze sie pojawiają, to od razu zaczelam dzialac :D nie ma na co czekac, jak juz sa, to same nie znikną

Madzia86G

Fanka BB :)
Miasto
Tarnowskie Góry
Każda mi inną cerę, inne warunki życia, inną genetykę. To że jeden krem świetnie się sprawdzi u 1-2-3 kobiety nie oznacza że będzie cudowny u 4-tej.

Ja np zaczęłam stosować od 28roku , Bielenda Mezo krem korygujący a zimą Mezo nawilżający. Teraz gdy mam 35 mam Ziaję arganową .

reklama
Fajne jest to Serum 7 olejów zamiennik kremu, działa zapobiega starzeniu skory, Odżywia i wygładza skórę, przywraca jej jędrność i elastyczność. Intensywnie witalizuje i pobudza szarą i zmęczoną skórę, nadając jej naturalny koloryt. Znakomity jest

Do góry