reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy krem na zmarszczki?

Muszę tutaj potwierdzić słowa koleżanki. Mam to serum i po prostu nie wyobrazam sobie bez niego mojej codziennej pielegnacji. Dobrze się wchłania, ładnie pachnie no i nie ma w składzie jakichś chemicznych ulepszaczy, których jest niestety wiele w kremach i innych kosmetykach z drogerii.
thumb_87cd27d5f3ae62a96dc2eac3ba7517ffrich.jpg
 
reklama
Podobno w profilaktyce pierwszych zmarszczek, ale później również bardzo pomagają kosmetyki z kwasem hialuronowym
 
Ja w końcu przełamałam się i kupiłam pierwsze kosmetyki przeciwzmarszczkowe. Nie bardzo jeszcze orientuję się w tych produktach, dlatego wybrałam to, co wydawało mi się odpowiednie. Na pierwszy ogień poszło serum Bioliq Link do: Apteka Melissa - trudno mi powiedzieć coś więcej o nim, bo używam go dopiero od jakiegoś tygodnia, ale najważniejsze jest to, że nie podrażnia mojej skóry i nie mam żadnych reakcji alergicznych. Liczę na jakieś większe efekty po dłuższym czasie stosowania. Mimo, że moich zmarszczek jeszcze aż tak bardzo nie wdać, to jednak chciałabym zadbać o te wrażliwe okolice twarzy zanim będzie za późno. I może to jest właśnie ten czas... :)
 
Ja mam 27 i od trzech miesięcy używam richevonu ;) Na razie działą na mnie super, potem planuję, jeśli zmarszczki będę miała gorsze, w co wątpię, ewentualnie pójść na jakieś laserowe zabiegi ;) Ale raczej zostane przy dobrej pielęgnacji :)
 
Sama jednak zrezygnowałam z marzenia o tym, że kremy coś mogą zdziałac. No dobrze jest kupować kremy i kosmetyki naturalnie pielęgnujące, jednak najlepsze dzialanie mają zabiegi.Ostatnio wybrałam się na dwa:
botoks
kwas hialuronowy
Jestem najbardizej zadowolona z drugiego zabiegu. Udało mi się dzięki niemu pozbyć tych brzydkich bruzd okołowargowych. I wyglądam lepiej.
Link do: Fenomen kwasu hialuronowego w codziennej pielęgnacji skóry. | chirurg-plastyczny.com.pl
 
Ostatnia edycja:
Witam, zmarszczki to ostatnio mój duży problem, a przecież nie jestem jeszcze taka stara.O Richevonie usłyszałam od kosmetyczki u której robiłam sobie paznokcie i po miesiącu stosowania mogę powiedzieć, że zmarszczek jest mniej, obym pozbyła się reszty.
 
Ogólnie też słsyzałam że richevon nie najgorszy. Ja akurat dostałam w prezencie od męża serie zabiegów geneo+ na urodziny bo mu trułam, że zmarszczki mi się rzuciły :D Robiłam w Gdańsku w Clinica Cosmetologica i naprawde super efekty.
 
ja jestem zdania, źe albo godzisz się na zmarszczki albo wykonujesz zabiegi na nie, bo w kremy nie ma co wierzyć. sama jakiś czas temu byłam na wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym i po tym zabiegu czuje się lepiej. byłam u pani doktor Anity Tarajkowskiej w klinice melitus w Warszawie i jeśli mam komuś to polecić to tam, dbają o klienta, potrafią doradzić jeśli się wahasz, skupiają się tylko na tobie no i żadnych efektów ubocznych nie miałam
 
reklama
W zasadzie można takie kremy wprowadzić bardzo wcześnie. Jesli poczujemy , ze jest to czas i jeśli uznamy,ze nasza skóra potrzebuje takiego nawilżenia.Jednak nie patrzcie się jedynie na to aby na kremie było napisane przeciwzmarszczkowy ale zwróćcie uwage na to jaki ma skład. Skład jest o wiele wazniejszy. Krem nie powinien zawierać parafiny oraz parabenów bo to jedynie zbędne zapychacze i nie wiem czy będa takie przydatne w pielęgnacji skóry.
Tak poza tym jeśli chodzi o zmarszczki mimiczne to krem nie pomoże. Zmarszczki te powstają pod wpływem mimiki a kremy na mimikę dzialania nie maja Tutaj skuteczny jest jedynie botoks.
www.mttestetica.pl/botox-krakow
 
Ostatnia edycja:
Do góry