reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy krem na zmarszczki?

No ja jak zobaczyłam , ze sie pojawiają, to od razu zaczelam dzialac :D nie ma na co czekac, jak juz sa, to same nie znikną
 
reklama
Każda mi inną cerę, inne warunki życia, inną genetykę. To że jeden krem świetnie się sprawdzi u 1-2-3 kobiety nie oznacza że będzie cudowny u 4-tej.

Ja np zaczęłam stosować od 28roku , Bielenda Mezo krem korygujący a zimą Mezo nawilżający. Teraz gdy mam 35 mam Ziaję arganową .
 
Fajne jest to Serum 7 olejów zamiennik kremu, działa zapobiega starzeniu skory, Odżywia i wygładza skórę, przywraca jej jędrność i elastyczność. Intensywnie witalizuje i pobudza szarą i zmęczoną skórę, nadając jej naturalny koloryt. Znakomity jest
 
reklama
Zgadzam się z tym, że serum to najlepsze rozwiązanie. Wczoraj byłam na szkoleniu kosmetycznym w Соsinus i Pani prowadząca powiedziała to samo
 
Do góry