reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy kupić wózek?

Sylvia91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2021
Postów
188
W którym tygodniu/ miesiącu ciąży planujecie kupić wózek?:) Jestem w 16 tygodniu ale powoli się rozglądam,w prawdziwe nie kupuję jeszcze ale mam gdzieś to tylu głowy. Jak to wygląda u Was ?:)
 
reklama
Zamówiliśmy jak byłam w 28 tygodniu, przy czym nasz wózek był do odbioru dopiero po 6 tygodniach, więc czas oczekiwania był długi. Gdyby nie to - mieliśmy zamawiać jakoś koło 33-34 tygodnia (bo mieliśmy korzystać z black friday 😅). Warto się zorientować ile się czeka na konkretny model. ;)
 
Zamówiliśmy jak byłam w 28 tygodniu, przy czym nasz wózek był do odbioru dopiero po 6 tygodniach, więc czas oczekiwania był długi. Gdyby nie to - mieliśmy zamawiać jakoś koło 33-34 tygodnia (bo mieliśmy korzystać z black friday 😅). Warto się zorientować ile się czeka na konkretny model. ;)
O to widzę że dość późno:p a może to akurat:) nie wiedziałam że się czeka myślałam że z miejsca się kupuje:o
 
Ja pierwszy kupiłam na miejscu, w 6 miesiącu. Później zdecydowaliśmy, że dla drugiej dzidzi będzie inny (pierwszy był beznadziejny) i kupiliśmy używany 3 tygodnie przed terminem 😅
 
O to widzę że dość późno:p a może to akurat:) nie wiedziałam że się czeka myślałam że z miejsca się kupuje:o
Ja kupiłam z miejsca wózek :)
W ciąży kupiłam w listopadzie a termin miałam na styczeń. Wszystko zaczęłam kompletować dopiero po połówkowych kiedy miałam pewność że jest ok.
 
O to widzę że dość późno:p a może to akurat:) nie wiedziałam że się czeka myślałam że z miejsca się kupuje:o
Zależy, my taki sobie model i kolor wybraliśmy, ale są takie, które idziesz i za 2 dni masz do odbioru. ☺️ Dlatego warto się zorientować właśnie w sklepie, na pewno Ci powiedzą "do ilu" możesz czekać. Jak Ci podadzą tak jak u nas "do 6 tygodni" to możesz czekać te 6 tygodni albo może być w kolejnym tygodniu bo akurat jest złożony i czeka w magazynie tylko na wysłanie. ;) Ale jak widać po nas lepiej zakładać pesymistyczną wersję. 😄
 
Ja wózek zamowilam wczoraj a termin mam na jutro 😁 przyjdzie na wtorek. Dlugo szukalam jaki nowy czy uzywany, jaki model i tak zeszło 😊
 
W którym tygodniu/ miesiącu ciąży planujecie kupić wózek?:) Jestem w 16 tygodniu ale powoli się rozglądam,w prawdziwe nie kupuję jeszcze ale mam gdzieś to tylu głowy. Jak to wygląda u Was ?:)
My wózek kupiliśmy w 16/17 tc -czekalismy 2 tygodnie.
 
reklama
Kupiliśmy na samej końcówce ciąży ale tylko dlatego, że nie mogliśmy się zdecydować. Pojechaliśmy do sklepu i sprzedawca nam pokazał kilka modeli i mogliśmy trochę przetestować. Idealnie sprawdził się easywalker. Zdecydowaliśmy się na Harvey3 w wersji premium. Szybko i sprawnie się składa, duża przestronna gondola z dobrą wentylacją. Po rozsunięciu suwaka budka zabezpiecza praktycznie całość gondoli przed wiatrem. Spacery to i dla mnie i dla malucha przyjemność.

312099094_1794746510875772_4184350546041814198_n.png
 
Do góry