reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy lekarz potwierdzi ciaże?? :)

reklama
ej to ja myslalam ze wzme tylko to juedno opakowanei poki krwiak sie nie wchlonie , a teraz nastrachalam sie ze odstawienie moze wywyolac krwawienie... hmmm... dobrze ze ide dzisiaj do gina :D!!!


nie,źle mnie zrozumiałaś.
Już piszę sprostowanie :-)
Jeśli nie jest się w ciąży i bierze się progesteron to po odstawieniu jest krwawienie,a jeśli ciąża jest to organizm już zadba o odpowiedni poziom tego hormonu.
Np.komuś dłuży się cykl np 60 dni (ciąża wykluczona)to lekarz przepisuje np.luteine (progesteron) bierze się go kilka dni i odstawia i czeka na okres i się pojawia z tego powodu,że przez te kilka dni do organizmu był dostarczany hormon w odpowiedniej dawce,a potem go już nie ma.
W przypadku ciąży po odstawieniu odpowiedni poziom jest zaachowany :tak: ponieważ jest produkowany przez ciałko żółte...więc bez obaw
 
ejjjj... ziwerze wam sie z czegos... bo dzisiaj wybija mi 10tc.... mam straszne obawy ze poronie.... - ostatnio coraz wiecej nas traci malenstwa wlasnie w taki okrecie ciazy :(... boje sie ze i mnie to dopadnie :(... a ja nie wiem co ja zrobie w takim momencie :(
 
wiesz co ale ja nie jestem z chłopakiem 3 miesiace tylko rok i 4 miesiace prawie to jest różnica pozdrawiam:)
My jesteśmy razem dłużej 1rok i 4 miesiące i chyba po takim czasie można sie starac o dziecko:)
a przez lekarza straciłam dzidziusia bo stwierdził jak byłam u niego na wizycie prywatnie że nie jestem w ciąży a sie wczoraj okazało że byłam w 2 tygodniu:(:(:(
Nie zawsze można wierzy lekarzowi mam już naprawde do lekarza lekką odległoś na drugi raz pójde nie do 3 lekarzy tylko minimum do 5 lekarzy żebym była bardziej pewna:)mam pytanie kiedy najlepiej sie starac o dziecko????
odrazu po skończeniu sie miesiączki najlepiej chyba????
mam nadzieje że nie będziecie sie mnie już trzepia:) pozdrawiam









 
Ostatnia edycja:
chyba juz nie bedziemy, bo cos czuje ze ty sie uparlas i nie poczekasz.... zobaczysz kochana ze zycie to nie taka bajka jak ci sie wydaje :)...

ja zawsze bylam zdania ze to ten na gorze o wszystkim decyduje, my nie mamy nic do gadania, to on wie kiedy kogos zabrac do siebie a kiedy dac nowe zycie...

doswiadczamy bolu i cierpienia by dochodzic do pewnych sensow istnienia.... by wiedziec po co tu jestesmy i dojrzec duchowo i psychicznie....

buzki i pozdrowki

P.P. MOJE OBAWY BYLY BEZPODSTAWNE - MALY JEST MEGA RUCHLIWY I NERWUSIATY ;D;D;D... MALY ROJBER :D!
 
P.P. MOJE OBAWY BYLY BEZPODSTAWNE - MALY JEST MEGA RUCHLIWY I NERWUSIATY ;D;D;D... MALY ROJBER :D!

Już czujesz ruchy dziecka? Szybciutko, ale podobno bardzo szczupłe kobiety to wcześnie czują ruchy maleństwa :tak:
Ja poczułam pierwszy ruch córki dopiero w 15 tygodniu ciąży a regularnie to czułam ją od 18 tc. ;-)

Co do zamartwiania się że coś może pójść nie tak, to chyba każda z nas się tego obawia, bez względu na przebieg ciąży. Ja z natury mamy różne schizy, a jak krawawiłam w ciąży to później bałama się o mała do samego porodu. Dopiero jak mi powiedzieli po porodzie że jest ok, a na początu miała tylo 5 pt w skali Apgar, to odetchnełam i mogłam się spokojnie cieszyć maleństwem.:laugh2:

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry